Skanēs “Muzikālās bankas” uzkrājumi

Sestdien, 22. janvārī, Olimpiskajā centrā “Ventspils” norisināsies Latvijas Radio 2 popa un roka dziesmu aptaujas “SEB Muzikālā banka” noslēguma ceremonija.

Noskaidrotas 15 fināldziesmas, kuras izturējušas balsojuma pirmo kārtu un skanēs apbalvošanas ceremonijā Ventspilī. Grupa “Musiqq”, kurā muzicē Emīls Balceris un Marats Ogļezņevs, finālā iekļuvusi ar divām dziesmām “Dzimšanas diena” un “No desmit desmit”. Ventspilī skanēs arī Ivo Fomina dziedātā dziesma “Dažreiz”. Gala rezultātu noteiks skatītāju balsojums 2. kārtā.

Aptaujas noslēguma ceremonijas skatuves ietērps šogad veidots īpaši svinīgi, atbilstoši desmit gadu jubilejas noskaņai, stāsta pasākuma organizatori. Visas fināla dziesmas koncertā skanēs jaunās aranžijās kopā ar “Sinfonietta Rīga”.

Turpinot tradīcijas, kopā ar Latvijas Radio 2 radioraidījumu “SEB Muzikālā banka” vadītājiem Baibu Palkavnieci un Kasparu Mauriņu pasākumu vadīs viens no mūziķiem – finālistiem, šoreiz tas būs Jānis Stībelis.

Ar speciāli gatavotiem priekšnesumiem ceremoniju papildinās arī “SEB Muzikālās bankas” ekspertu padomes dalībnieki – Pits Andersons, Boriss Rezņiks, Arnis Mednis, Māris Briežkalns, Valts Pūce, Raimonds Ozols, Normunds Šnē, Imants Vanzovičs, Niks Matvejevs un latviešu popmūzikas leģenda Margarita Vilcāne. Būs arī retrospektīvs ieskats aizvadīto sezonu populārākajās dziesmās un atkalredzēšanās ar to izpildītājiem.

Apbalvošanas ceremoniju 22. janvārī no pulksten 19 varēs klausīties klātienē Olimpiskajā centrā “Ventspils” un tiešraidē “Latvijas Radio 2”. Pulksten 21.15 to raidīs LTV 1.
 

Pievieno komentāru

Kultūra