"Shine Cafe" organizatori: Radīti visi nosacījumi, lai patīkami pavadītu laiku

Elektroniskās mūzikas festivāls "Shine Cafe" notiek jau trešo gadu. Festivāla teritorija atrodas Liepājas pludmalē, Kūrmājas prospekta galā. Festivāla sākums - piektdien 27. jūlijā pulksten 21:00, festivāls noslēgsies svētdien, 29. jūlijā pulksten 06.00. Festivāla apmeklētāji ieejas biļetes pret bezmaksas aprocēm varēs apmainīt piektdien jau no pulksten 19.00. Ar šo aproci varēs droši ieiet un iziet no teritorijas jebkurā laikā, informē organizatori.

Apmeklētāju ērtībai ir paredzēta stāvvieta pirms festivāla teritorijas – Kūrmājas prospektā galā un Zvejnieku alejā.

Telšu pilsētiņa atrodas Zvejnieku alejā, blakus festivāla norises vietai. Iepriekšpārdošanā vienai personai ieeja telšu pilsētiņā maksā 1 latu. Uz vietas pasākuma dienā ieeja telšu pilsētiņā maksās 2 latus.

Apmeklētāju ērtībai festivāla teritorijā ir radīti visi nosacījumi, lai patīkami pavadītu laiku. Festivāla viesi var baudīt bāros piedāvātos dzērienus, ieturēt garšīgu maltīti kafejnīcās un uzkodu bāros, kā arī izmantot ūdens atrakcijas, uzspēlēt pludmales volejbolu, piedalīties meistarklasēs un skatīties kino.

Festivāla organizētāji atgādina, ka visas aktivitātes notiks Liepājas pludmalē, tāpēc apmeklētājus aicina būt saudzīgus pret apkārtējo vidi, nemest atkritumus pludmales smiltīs, bet atkritumu konteineros, izmantot uzstādītās publiskās tualetes, peldēties tikai diennakts gaišajā laikā un ar cieņu izturēties pret pārējiem festivāla apmeklētājiem.

Lai atpūta būtu patīkama, festivāla organizētāji aicina padomāt par atbilstošu apģērbu, lietus mēteļiem, jo lietussargus izmantot nevarēs, kā arī par atbilstošiem apaviem.

Pievieno komentāru

Kultūra