Sestdien Vic Anselmo uzstāsies Liepājā

Spēcīgās balss īpašniece, dziedātāja un dziesmu autore Vic Anselmo 2012. gada martā sniegs vairākus koncertus dažādās Eiropas pilsētās, lai iepazīstinātu klausītājus ar savu jauno albūmu "In my fragile…", kas vācu leibla Danse Macabre paspārnē dienas gaismu ieraudzīja jau 2011. gada augustā.

Vic Anselmo šobrīd dzīvo Vācijā, kur notiek lielākā daļa koncertu, tomēr šoreiz koncertsērija sāksies dziedātājas dzimtenē: 7. martā BJMK Jelgavā, 9. martā "Nabaklab" Rīgā un 10. martā Liepājas "Fountaine Palace".

Dziedātājas daiļradi pieskaita galvenkārt pie Gothic rock/pop žanra bet īstenībā Vic Anselmo mūzika ir ļoti eklektiska. Dažadu stilu jaukšana izpaužas ne tikai starp daudzajām albuma dziesmām, bet iezīmējas arī katrā kompozīcijā atsevišķi, piedāvājot klausītājām muzikālu piedzīvojumu no liriskas popdziesmas līdz metālam un no mūzikla līdz avangardam, tikai vienas dziesmas ietvaros.

Vic Anselmo ir pirmā Latvijas alternatīvās skatuves pārstāve, kas ieguvusi atpazīstamību ārpus Baltijas valstīm.
Vic Anselmo radoša daiļrade ir augsti novērtēta starp kritiķiem. Viņa tika izvēlēta par “Newcomer of the month”vācu žurnālā “Orkus” kurš ir viens no lielākajiem vācu gothic/electro mūzikas un kultūras žurnāliem ka arī bija iekļauta britu zurnalista Micka Mercera grāmatā “Music To Die For “veltīta gotiskaj kulturaj.

2011 gadā populārais vācu elektro-avangarda duets "Deine Lakaien" izvēlējies Vic Anselmo par savas Eiropas turnejas "Indicator" iesildītāju. Vic Anselmo uzstājās visos 24 tūres koncertos, kuros ieguva daudz jaunu fanu un brīnīšķīgu atsauksmju.
2011. gada augustā dziedātāja devās "In my fragile…" Ķīnas tūrē.

Līdz ar jaunajām dziesmām skatītājiem būs iespēja baudīt Vic Anselmo skatuves tēlu - anime lellei līdzīgo meitenīti no debijas albūma "Trapped in a Dream" ir nomainījusi drosmīga cīnītāja, kas pārdzīvojusi cilvēces bojāeju.
Mistiskie pareģojumi par pasaules galu 2012. gadā saskan ar "In my fragile…" tematiku. Ieraksts kā postapokaliptiskas filmas skaņu celiņš brīžiem caur ironiju, brīžiem izmisumu uz pasaules bojāejas fona ataino cilvēka iekšējo cīņu un sabrukumu.
Programmā papildus iekļauti arī daži skaņdarbi akustiskā izpildījumā - tikai klavieres un balss.

Vic Anselmo "In my fragile..." tūres datumi:
07.03 Jelgava (LV) BJMK
09.03 Riga (LV) Naba club
10. 03 Liepaja (LV) Fontaine Palace
14.03 Warsaw (PL) Kociol
16.03 Herk-de-Stad (BE) Gothville festival
17.03 Rijswijk(NL) Gothic & fantasy beurs
18.03 Rijswijk(NL) Gothic & fantasy beurs
20.03 Krefeld (DE ) Jazzkeller
21.03 Bochum (DE ) KULT
22.03 Berlin (DE ) Duncker club
23.03 Uster (CH) Rock city
24.03 Annaberg-Buckhholz (DE ) Alte Brauerei

Pievieno komentāru

Kultūra