Sestdien un svētdien Liepājā ieskandinās svētku gaidīšanas laiku - AFIŠA

Šī nedēļas nogale Liepājā būs pasākumiem un notikumiem bagāta, aicinot iesaistīties lielus un mazus liepājniekus.

1. decembrī pulksten 16:00 Liepājas kristīgās draudzes aicina visus uz Adventa laika ieskaņas pasākumu, kuš notiks laukumā starp viesnīcu Līva un kinoteātri Balle. Būs draudžu kolektīvu priekšnesumi, varēs izgatavot katrs savu adventa vainadziņu, cept piparkūkas, cienāties ar karstu tēju, bet bērniem ir sagatavotas rotaļas un dažādas aizraujošas nodarbes. Savukārt īpašu noskaņojumu radīs Valda Indrišonoka, Anetes Kozlovskas un draudžu kopkora dāvinājums liepājniekiem un Liepājas viesiem.

1. decembrī pulksten 17:00 Liepājas Leļļu teātra telpās Metalurgu Tautas teātris aicina uz Latvijas amatierteātru iestudējumu "Gada izrādi 2011" - Rainis, "Pūt, vējiņi!".

1. decembrī pulksten 17:00 Liepājas Svētās Trīsvienības katedrālē ar ērģelnieces Lienes Andretas Kalnciemas un saksafonista Oskara Petrauska uzstāšanos sāksies Adventa koncertu cikls "Eņģeļi katedrālē".

1. decembrī no pulksten 14:00 Adventa sagaidīšana notiks arī Vācu kultūras biedrībā, Stendera ielā 5.

2. decembrī no pulksten 12:00 līdz 16:00 ikviens aicināts uz bezmaksas radošām darbnīcām Liepājas Latviešu biedrības namā.

2. decembrī pulksten 14:00 Liepājas Olimpiskajā centra Rožu zālē varēs noskatīties koncertprogrammu "Trīs zvaigznes", kurā piedalīsies Andris Ērglis, Uģis Roze un Zigfrīds Muktupāvels. Katrs no māksliniekiem ir atradis sev tuvāko, personiskāko un piemērotāko skaņdarbu, kas veido koncertprogrammas vienojošo pamatu. Koncertā tiks atskaņoti Imanta Kalniņa un Jāņa Lūsēna skaņdarbi ar mūsdienu latviešu dzejnieku vārdiem.

2. decembrī pulksten 15:20 No Liepājas Olimpiskā centra sāksies lielais Masku gājiens, kurā var iesaistīties ikviens liepājnieks.

2. decembrī pulksten 16:00 Rožu laukumā sāksies Ziemassvētku egles iedegšana pasākums. Koncertā uzstāsies Andris Ērglis, Līga Miteniece, Jānis Strazds un bērnu vokālā studija "Pērlītes". Lielmutis Fricis un Lielmute Marta aicina visus iemācīties dziesmiņu "Eglīte", jo tikai tad, ja visi skaļi dziedās, eglē varēs iemirdzēties rotājumi. Koncertā Liepājā viesosies arī iluzionisti "Pecolli".

2. decembrī pulksten 16:35 visi masku gājiena dalībnieki pulcēsies pie Latvijas 1. Rokkafejnīcas uz apbalvošanas pasākumu.

2. decembrī pulksten 17:00 Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs visus aicina uz koncertu visai ģimenei "Mēs te ap eglīti" Liepājas Latviešu biedrības nama lielajā zālē.

Krista Kalnarāja
LPPI „Kultūras pārvalde” attīstības projektu vadītāja

Pievieno komentāru

Kultūra