Sestdien Romas dārzā būs bezmaksas koncerts "Vakara noskaņai"

Sestdien, 30. aprīlī, pulksten 17 Liepājā, Romas dārzā Džeza dienu laikā notiks bezmaksas koncerts "Vakara noskaņai", kurā muzicēs atzinību guvuši mūzikas profesionāļi un topošie mūziķi, informē Liepājas Kultūras pārvaldes attīstības projektu vadītāja Krista Kalnarāja.

Koncerts būs kā dāvana lielās talkas dalībniekiem un ikvienam citam interesentiem.

Koncertā muzicēs Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolas ansambļi, kā arī šīs skolas absolventi - Māris Kupčs (ģitāra), Normunds Kalniņš (taustiņinstrumenti) un saksofona spēles meistars Alex (Aleksejs Balinskis). Koncertā uzstāsies arī Liepājas vijolnieku ansamblis, kā arī kontrabasists Aivars Meijers.

Kā atzīst pasākuma producents Guntis Kolerts, "programmā iekļauti pārsvarā labi pazīstami džeza klasikai piederoši skaņdarbi, taču jāatceras, ka džezā lielu lomu spēlē improvizācija, tātad neiztikt arī bez pārsteigumiem. Sadarbība ar mūzikas vidusskolas audzēkņiem ir ļoti vērtīga abām pusēm, jo skolēni mācās no profesionāļiem, savukārt profesionālie mūziķi gūst iespēju dalīties pieredzē, dot vērtīgus padomus un rast iespaidu par jaunās paaudzes muzikālo redzējumu".

Pievieno komentāru

Kultūra