Sestdien norisināsies Lielo ģimeņu diena

Sestdien, 12. maijā, no plkst.12 līdz 16 Rīgas Zooloģiskajā dārzā notiks tradicionālā Lielo ģimeņu diena, kurā noskaidros titula "Gada lielģimene 2012" un 500 LVL balvas ieguvēju, turklāt apmeklētājiem paredzēta plaša izklaides programma, kā arī nedēļas nogalē Zooloģiskā dārza ieejas biļešu pamatcenām būs piemērota 50% atlaide.

Šogad uz pasākumu ieradīsies ap 200 daudzbērnu ģimeņu no visiem Latvijas novadiem.

12.maija plkst.12 Zoodārza estrādē būs Lielo ģimeņu dienas atklāšana, un līdz pat plkst.16 varēs iesaistīties izklaidēs – spēlēs, rotaļās, konkursos, seju apgleznošanā, HP foto stūrītī iegūt drukātu bildi piemiņai no pasākuma.

Darbosies bērnu radošās darbnīcas, un bērni varēs arī pēc sirds patikas izlēkāties uz batutiem. No plkst.15 līdz plkst.16 norisināsies noslēguma ceremonija, kurā būs konkursa "Gada lielģimene 2012" titula ieguvēja paziņošana, Lielo ģimeņu dienas patroneses Zanes Vaļickas-Pētersones uzruna, kā arī fotokonkursa "Mana ģimene" uzvarētāju apbalvošana.

Ikviens varēs piedalīties pārsteiguma balvu izspēlēs – trīs ceļojumi visai ģimenei uz Stokholmu, vakariņas restorānā Tallink, u.c. Arī Zoodārza dzīvnieku ģimeņu iepazīšana nepaliks novārtā – varēs vērot publiskās barošanas demonstrācijas, radošajā darbnīcā "Gudrību vācelīte" izzināt dzīvnieku pasaules noslēpumus un orientēšanās spēlē pārbaudīt savas zināšanas. Lielo ģimeņu dienu jau sesto gadu organizē BIGBANK, sadarbībā ar Latvijas Daudzbērnu ģimeņu biedrību apvienību, lai godinātu Latvijas daudzbērnu ģimenes.

Elīna Kalniņa,
Bigbank AS Latvijas filiāle sabiedrisko attiecību koordinatore

Pievieno komentāru

Kultūra