Sestdien būs "Ideju bodes" ceturtā izstāde

Visus un ikvienu aicinām uz "Ideju bodes" izstādi, kas šajā gadā šajās telpās būs pēdējā reize, kad klātienē būs iespēja novērtēt skaistus mākslas darbus.

Kā jau iepriekš vēstīts, "Ideju bodē" apskatāmi mākslinieces Solvitas Bružes dažādās izstādēs atzinīgi novērtētie stikla darbi, kā arī interesants papildinājums kolekcijai būs no keramiķes Daces Grīnbergas. Starptautisku atzinību guvusi māksliniece no Alsungas Sanita Ābelīte, kas strādā ar porcelānu, ar rokām veidojot traukus un rotas lietas. Brošas un pērļu kaklarotas piedāvās novērtēt Kristīne Diķe, krāsainas plastikas rotaslietas veido Ilona Laizāne.

Savukārt savas gleznas ir izstādījušas tādas mākslinieces kā Ginta Stavrovska, Irita Timbra, Ilze Akselrode, Diāna Krūmiņa un Zane Bluķe un Dina Danosa.

Nekas nevar būt labāks kā gaumīgas un augstvērtīgas dāvanas, tāpēc izmantojiet iespēju iegādāties kaut ko no mākslinieku zīmētā, gleznotā, veidotā, adītā, tamborētā, šūtā un līmētā! Liepājas un Kurzemes radošie cilvēki ir sarūpējuši skaistus mākslas darbus un praktiskākas lietas, lai priecētu jūs un jūsu draugus!

Potenciālās dāvanas jau iepriekš varat apskatīt mājaslapā: www.idejubode.lv.

Tiekamies 15. decembrī no pulksten 10:00 līdz 17:00 Teodora Breikša ielā 41, Liepājā.

"Ideju bode" izstādes organizē ar mērķi atklāt plašākai sabiedrībai daudzveidīgo mākslas pasauli Liepājā.

"Ideju bode" ir atvērta dažādiem sadarbības piedāvājumiem, kā arī turpina meklēt māksliniekus un radošus cilvēkus, kuru darinātās lietas spēj pārsteigt un iedvesmot citus.

www.idejubode.lv

Pievieno komentāru

Kultūra