Sestdien aicina uz pirmās svecītes iedegšanu Liepājas Adventa vainagā

Liepājnieki un pilsētas viesi 26. novembrī no pulksten 16 līdz 18 laukumā pretī Liepājas Latviešu biedrības namam tiek aicināti uz pasākumu, kura mērķis ir aizdegt pirmo svecīti Adventa vainagā, informē Liepājas Kultūras pārvalde.

Advents tulkojumā no latīņu valodas vārda "advenia" nozīmē – atnākšana, un tas ir četru nedēļu ilgs gaidīšanas un sagatavošanās laiks pirms Ziemassvētkiem. Adventa simboli ir mūžzaļu zaru vainags un četras sveces, kuras ik svētdienu aizdedzot, kristieši tuvojas lielajam Jēzus piedzimšanas notikumam Betlēmē.

Pasākuma laikā būs atvērtas dažādas teltis, kurās radoši varēs darboties gan bērni, gan pieaugušie. Būs iespēja kopā cept piparkūkas un sasildīties pie tējas tases, kā arī izgatavot savu adventa vainadziņu, kuru nest uz mājām, kā arī uzklausīt liecības no kristiešiem, ko Dievs ir darījis viņu dzīvēs.

Ik pa laikam uz skatuves priecēs dažādi muzikāli priekšnesumi no Liepājas Sarkanā kora, Draudžu apvienotā ansambļa, Zvanu kora, bērnu ansambļi un vēl citi.

Būs dzirdamas draudžu mācītāju uzrunas un mirkli pirms iedegt pirmo sveci Liepājas pilsētas Adventa vainagā, gaisā tiks laisti balti baloni ar Labo vēsti, par to cik ļoti Dievs mīl katru cilvēku.

Pasākums norisināsies pateicoties Liepājas pilsētas domei, Liepājas draudzēm un Kristīgā radio biedrības atbalstam.

Pievieno komentāru

Kultūra