Sesks gandarīts par Liepājas mūziķu triumfu

Ceturtdien, 10. novembrī, Liepājas domes vadība - priekšsēdētājs Uldis Sesks, priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš un vietniece Silva Golde, brokastojot, tikušies ar TV3 šova "Mūsu zelta dziesma" finālistiem, Liepājas mūziķiem. Pašvaldības amatpersonas sveica mūziķus ar gūtajiem panākumiem šovā, informē domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele.

Mūziķu uzvara šovā esot labākā reklāma, kāda Liepājai ir iespējama.

"Sekojot līdzi šova notikumiem, bija prieks un lepnums apzināties, ka liela daļa dziesmu izpildītāju un autoru nāk no Liepājas, dziesmas veltītas mūsu pilsētai vai tapušas Liepājā", sacīja Sesks.

"Mūsu zelta dziesma" finālā liepājnieki pārliecinoši triumfēja. Skatītāju balsojums noteica, ka vistuvāk sirdij tiem bijusi grupas "Līvi" dziesma "Dzimtā valoda", kuru izpildīja pats dziesmas autors Ainars Virga un Andris Ērglis.

Trešo vietu ieņēma Liepājas himna "Pilsētā, kurā piedzimst vējš", ko izpildīja Ivo Fomins, Ainars Virga un Roberts Dinters kopā ar Liepājas Violeto kori.

Godu iekļūt finālā izpelnījās arī grupas "Tumsa" izpildītā Mārtiņa Freimaņa dziesma "Dzīve kā košums", kā arī Emīla Balcera izpildītās dziesmas.

Uz tikšanos ar Domes vadību bija aicināti Ainars Virga, Ivo Fomins, Roberts Dinters, Andris Ērglis, Emīls Balceris, grupa "Tumsa" un Valters Frīdenbergs.

Pievieno komentāru

Kultūra