Saldū notiks festivāla "LMT Summer Sound" pre-party hiphopa nakts

10.jūnijā Saldus klubā “Muziķene” notiks pašmāju lielākā pludmales festivāla LMT Summer Sound otrais iesildīšanās pasākums “Ceļš uz LMT Summer Sound”, kas vienlaicīgi kļūs arī par sezonas grandiozāko reģionālo hiphopa mūzikas pasākumu, informē LMT Summer Sound preses pārstāve Inese Grīnberga.

Pasākumā uzstāsies hiphopa izpildītāji Reiks, Edavārdi un Kaņepe, Hiphopa un R&B mūzikas izpildītājs Mazais Zaļais (Jānis Krūmiņš), reperis Ozols ar īpaši sagatavotu DJ setu ar “Goddigaz” hiphopa vinila plašu izlasi, elektroniskās mūzikas mākslinieks Lessfucc un virtuozais multiinstrumentālists Rick Feds, kas kopā ar vizuālo izteiksmju meistaru Mārtiņu Dāboliņu piepildīs kādreizējās Saldus mūzikas skolas telpas ar vēl neredzētu skaņas un gaismas performanci. Pagalmā uz lielā brīvdabas ekrāna būs iespēja vērot jaunākos pašmāju mūzikas videoklipus, kā arī jaunā režisora Dāvja Dreimaņa īsfilmu par divām hiphopa paaudzēm “Laiks ir uzvarējis”.
Reiks, īstajā vārdā Arvis Reiks, Latvijas hiphopa aprindās ir labi zināms izpildītājs un apvienības “Kreisais Krasts” dalībnieks. Plašāka publika Reiku iepazina ar projektu “Olas”, kas divu gadu laikā iekaroja internetu un pašmāju lielākās skatuves. Šogad Reiks gatavo debijas albumu, no kura jau izdevis četrus singlus, kas kopumā pārsnieguši miljonu skatījumu Youtube. Koncertā Saldū līdzās Reikam uz skatuves kāps arī Elfs, Deniss, Jānis Krūmiņš (Mazais Zaļais) un Gunārs Bītz (iepriekš zināms arī kā Guncha Beatbox).

https://www.youtube.com/watch?v=3tir7ItS_p0

Edavārdi ir repa izpildītājs, kurš kopš 2005. gada izdevis 5 relīzes un neskaitāmas solo dziesmas, kā arī piedalījies vairākos pašmāju repa albumos un izlasēs. Edavārdi ir daļa no bijušā PKI kolektīva, kā arī 1/3 no supergrupas Riekstu Armija. Jaunākais Edavārdi albums “Galvaskauss” aizvadītajā gadā bija nominēts mūzikas ierakstu gada balvai “Zelta Mikrofons”.

Ģirts Rozentāls jeb Ozols ir viens no Latvijas hiphopa mūzikas pamatlicējiem. Pēc vairāku gadu radošā pārtraukuma 2015. gadā Ozols atgriezās Latvijas mūzikā ar savu piekto studijas albumu “Atpakaļ nākotnē”, kurš šajā gadā saņēma arī Latvijas mūzikas ierakstu gada balvu “Zelta Mikrofons” nominācijā “hiphopa albums”. Paralēli solo karjerai, Ozolu itin bieži iespējams sastapt klubos kā DJ. Saldus kluba “Muziķene” pagalmā klātesošajiem būs iespēja baudīt Ozola hiphopa vinila kolekciju “Golddigaz”.

https://www.youtube.com/watch?v=a1AEfgbWP5E

Kaņepe ir hiphopa izpildītājs no Saldus. Daudziem latviešu hiphop mūzikas cienītājiem šis vārds komentārus neprasa, savukārt citiem tas ir nepelnīti svešs. Pasākumā Kaņepe prezentēs savu jaunāko videoklipu.

Kluba “Muziķene” viesus sagaidīs arī pats namatēvs, DJ Ziggy, kas parūpēsies, lai ballīte noritētu visaugstākajā kvalitātē! Pasākuma sākums plkst. 22:00, ieeja 4 eiro.
https://www.youtube.com/watch?v=ySRiDMbJB_8

Festivāls LMT Summer Sound šogad norisināsies 29. un 30.jūlijā Liepājas pludmalē. Jau iepriekš ziņots, ka festivāla galveno mākslinieku vidū būs britu alternatīvās indie mūzikas mākslinieks King Charles, Beļģijas elektroniskās mūzikas spožākais jaunums Lost Frequencies, duets Milky Chance no Vācijas un ukraiņu roka leģenda Okean Elzy. Latvijas mūziķu vidū Carnival Youth, Rīgas Modes, Dagamba, ballīšu mūzikas karaļi Bermudu Divstūris, pašmāju hiphopa leģenda Ozols, rokgrupa Dzelzs Vilks, Linga, kā arī Intars Busulis & Abonementa Orķestris, Aija Andrejeva, Gain Fast un citi.

Festivāla biļetes pieejamas visās “Biļešu Serviss” kasēs Latvijā un internetā. Šobrīd 2 dienu biļetes cena 33 EUR (ar telts vietu 40 EUR). Savukārt liepājniekiem pieejams īpašs piedāvājums “Biļešu Serviss” Liepājas kasēs.


Pievieno komentāru

Kultūra