Sākusies biļešu iepriekšpārdošana uz festivālā VIA BALTICA koncertiem

Visās Biļešu paradīzes tirdzniecības vietās un internetā www.bilesuparadize.lv sākusies biļešu iepriekšpārdošana uz festivāla VIA BALTICA koncertiem, kuri no 10. līdz 23. augustam norisināsies Liepājā, informē organizatori. Vieni no labākajiem Baltijas valstu, kā arī Vācijas un Krievijas mūziķiem atskaņos mūziku dažādām klausītāju gaumēm, sākot no kamermūzikas klasikas līdz pat izcilākajiem Baltijas valstu komponistu darbiem. Festivāls veltīts vēsturiskās akcijas "Baltijas Ceļš" atcerei.

Latviju pārstāvēs tādi klausītāju iemīļoti mūziķi kā Dita Krenberga, Ints Dālderis, Eva Bindere, Aina Kalnciema, orķestra Sinfonietta Rīga Stīgu kvartets un citi. Spožāko festivāla zvaigžņu vidū solās būt arī klarnetists Endijs Mails no Vācijas un alta spēles virtuozs Maksims Novikovs. Atsevišķi festivāla pasākumi šogad tiks veltīti arī pašiem mazākajiem klausītājiem un jaunajiem mūzikas talantiem.

Festivāla ietvaros jau no 2. augusta liepājniekiem un pilsētas viesiem būs apskatāma sadarbībā ar Ārlietu ministriju un Liepājas muzeju veidotā foto izstāde "Baltijas ceļš, kurš izmainīja pasauli". Savukārt mūzikas nozares profesionāļus pulcēs festivāla ietvaros rīkotā konference.

Šobrīd pieejamas biļetes uz pieciem festivāla koncertiem.

Biļetes iegādājamas biļešu paradīzes kasēs visā Latvijā un internetā www.bilesuparadize.lv. Biļešu cenas – sākot no Ls 3. Cena pieaugs festivāla koncertiem tuvojoties.

Pievieno komentāru

Kultūra