Sākas "Summer Sound" teritorijas iekārtošana

Šodien Liepājā ar OKartes Pludmales skatuves būvniecību aizsākas 180 tūkstošu kvadrātmetru lielās festivāla SUMMER SOUND LIEPĀJA 2012 teritorijas iekārtošanas darbi, lai jau 6. un 7. jūlijā pulcētu vairāk kā 20 tūkstošus apmeklētāju. Uz festivāla septiņām skatuvēm uzstāsies 100 mākslinieki no 11 valstīm. Apmeklētāju ērtībai no Rīgas uz Liepāju pirmo reizi festivāla vēsturē kursēs īpašs fanu vilciens.

Nedēļas nogalē gaidāmais SUMMER SOUND LIEPĀJA ieskandinās Latvijas festivālu vasaru. Jau ceturtdien Liepājā ieradīsies pirmie mākslinieki – The Briefing, dziesminieks Niks Pārkers un arī grupa SULK no Apvienotās Karalistes.

"Prieks, ka esam spējuši nodrošināt apstākļus augstākās raudzes mākslinieku uzņemšanai, kā arī parūpēties par tūkstošiem mūzikas festivāla SUMMER SOUND apmeklētāju atpūtu un izklaidi," gandarījumu par paveikto neslēpj festivāla organizētājs Uldis Akselrods, "turpinot attīstīt festivālu, īpaša ir mūsu atbalstītāju loma. Pateicoties tam, gaidāmais notikums būs vēl krāšņāks un vērienīgāks – iesaistīsim skatītājus dažādās aktivitātēs, būs daudz labas mūzikas, sporta, un citu aktivitāšu! Biļešu pārdošanas rezultāti liecina, ka izdosies pārspēt aizvadītā gada apmeklējuma rekordu!"

Šī gada festivāla galvenais sponsors ir OKarte, tāpēc divu dienu garumā festivāla apmeklētājus sagaida ne vien daudzveidīga mūzika, bet arī dažādi pārsteigumi. Pirmo reizi notiks OKartes rīkota Jūtūbes ballīte, kuras saturu radīs paši festivāla apmeklētāji, iesūtot savas izvēlētās dziesmas. Tos spēlēs pazīstamie DJ Toms Grēviņš, DJ Egons Reiters un DJ Artūrs Mednis.

LMT viceprezidents Ingmārs Pūķis: "Mēs novērtējam interneta lomu ikdienas darbā un izklaidē. Lai pasākuma apmeklētāji var ērti dalīties savos iespaidos zvanot, rakstot vai lietojot sociālos tīklus, parūpēsimies par ātrāko bezmaksas internetu SUMMER SOUND LIEPĀJA apmeklētājiem. 4G interneta priekšrocības izmantos arī pasākuma organizatori, tostarp īstenojot vairākas internetā bāzētās aktivitātes apmeklētāju priekam."

Uz festivāla galvenās – OKartes Pludmales skatuves uzstāsies tādas populāras grupas kā The Big Pink, Far East Movement, H-Blockx, Jumprava, Dzelzs Vilks un citas. Kopā uz četrām skatuvēm Baltijas jūras krastā un trīs skatuvēm gleznainajā parka teritorijā uzstāsies vairāk nekā 100 mākslinieku, kas sarūpējuši ne vienu vien patīkamu pārsteigumu, kā arī būs tādi, kas festivālā viesojās jau pagājušajā gadā.

Festivāla SUMMER SOUND LIEPĀJA apmeklētājiem būs unikāla iespēja vērot pašmāju populārās grupas Instrumenti šīs vasaras iespaidīgāko brīvdabas šovu. Kā sola paši mākslinieki, SUMMER SOUND laikā paredzētais koncerts no pārējiem atšķirsies ar vizuālo pievilcību, majestātiskumu un noslēpumainību.

Organizētāji aicina festivāla piedāvātās izklaides, ēdienus un dzērienus baudīt arī sestdien pa dienu, nepametot festivāla teritoriju. Bez muzikālajiem priekšnesumiem būs iespēja nodoties ūdens atrakcijām, masāžām, lēkt ar katapultu, vērot BMX sacensības tramplīnlēkšanā. Festivālā būs vairāki desmiti tirdzniecības un ēdināšanas vietu, kur varēs gan gardi paēst, gan veldzēties no saules ar atspirdzinošiem dzērieniem.

NB! Festivāla organizētāji informē, ka visas biļetes pie festivāla ieejām tiks skanētas, tādēļ aicina būt piesardzīgiem un biļetes uz festivālu pirkt tikai un vienīgi Biļešu servisa kasēs. No rokas, pēc sludinājumiem un no privātpersonām iegādātās biļetes uz festivālu SUMMER SOUND LIEPĀJA var būt viltotas un nederīgas iekļūšanai festivāla teritorijā.

Krista Kalnarāja, SUMMER SOUND LIEPĀJA 2012

Pievieno komentāru

Kultūra