"Rudens dārza ballē" spēlēs "Lauku muziaknti"

19. oktobrī no pulksten 20 Liepājas Latviešu biedrības nams aicina ar “Balli rudens dārzā” atzīmēt rudens laika atnākšanu kopā ar iecienīto un katru gadu gaidīto muzikālo apvienību “Lauku muzikanti”. Vakara gaitā apmeklētājus izklaidēs īpašie viesi no Rīgas ar gigantisko burbuļu šova programmu, dāvājot neaizmirstamas emocijas. 

Kad koku lapas ir iekrāsojušās visdažādākajās varavīksnes krāsās, pret palodzēm sitas lietus lāses un vēja pieskārieni, kas liek matiem plīvot uz visām debess pusēm, ir pienācis rudens. Rudens laiks sevī slēpj īpašu burvību, tādēļ Biedrības nams aicina “Rudens dārza ballē” ikvienam no sirds izdejoties un iemirdzēties visā savā krāšņumā, informē SIA Liepājas Latviešu biedrības nams Sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Puiga.

 “Lauku muzikanti” apmeklētājus priecēs ar grupas iemīļotajām un mūžam dzīvajām dziesmām, kuru melodijas aizskar daudzu klausītāju sirdis kā „To jau nezin neviens”, „Es tevi atradu sniegā”, „Meitene ar zilām acīm”, „Laika jautājums”, gan arī daudzas citas melodijas no grupas repertuāra, kuru ritmos ikviens varēs patīkami atpūsties un izdejoties.

Grupas sastāvā ir Normunds Ķietis, Inita Āboliņa, Uģis Zvejnieks, Artis Dauksts un Valters Līcis. Mūziķi spēlējuši dažādos koncertos, ballēs un festivālos Latvijā, kā arī koncertējuši ārpus tās robežām. Grupa savā pastāvēšanas laikā ir izdevusi deviņus mūzikas albumus ar vairāk nekā 200 dziesmām. 

Par krāsainiem, šarmantiem un ekscentriskiem priekšnesumiem būs parūpējušies mākslinieki no Rīgas, kuri pārsteigs ar iespaidīgu Burbuļu šovu. Šova laikā apmeklētāji varēs vērot dažādu izmēru, formu un krāsu ziepju burbuļus, kas tiks papildināti ar dažādiem trikiem un burbuļu salūtu visās varavīksnes krāsās. Iespējams, kāds no apmeklētājiem nokļūs arī lielajā burbuļa tunelī.

Lai šis pasākums paliktu atmiņā, balles skaistākos mirkļus varēs iemūžināt īpaši izgatavotā fotostūrītī. Biļešu iepriekšpārdošana un galdiņu rezervācija Liepājas Latviešu biedrības nama kasē no 18. septembra, tālr. 63423829.

Pievieno komentāru

Kultūra