Rožu laukuma Adventes vainagā iedegs pirmo svecīti

Jau piekto gadu Liepājas draudzes Adventa laiku ieskandina ar jauku pasākumu pilsētas centrā. Par tradīciju ir izveidojies, ka Pirmā svece pilsētas galvenajā Adventa vainagā tiek iedegta skanot dziesmām un laba vēlējumiem Kristus dzimšanas svētkus gaidot. Šogad - sestdien, 1.decembrī, no plkst.16 līdz 18 laukumā pie kino "Balle" notiks Adventa laika ieskaņas pasākums.

Visa pasākuma laikā būs iespēja piedalīties interesantās darbnīcās teltīs – veidot eņģelīšus, izgatavot savu adventa vainadziņu, izcept gardu piparkūku un sildīties ar smaržīgu karstu tēju.

Uz skatuves mūs priecēs slavēšanas grupas un lieli un mazi mākslinieki no draudžu muzikāliem kolektīviem. Bet īpašu muzikālu sveicienu visiem mums dāvinās Valdis Indrišonoks, Anete Kozlovska ar draugiem un 70 cilvēku liels draudžu kopkoris.

Pasākuma dalībniekus sveiks Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks. Savukārt svētības vārdus teiks Liepājas draudžu mācītāji un Liepājas Diacēzes bīskaps Pāvils Brūvers.

Pasākumā tiks arī iedegta pirmā svece pilsētas Adventa vainagā Rožu laukumā. Visiem pasākuma dalībniekiem būs sarūpēts neliels pārsteigums. Pasākumā aicinām piedalīties ikvienu liepājnieku un pilsētas viesi.

Savukārt svētdien, 2. decembrī, pirmo reizi notiks "Ziemassvētku egles iedegšanas svētki Karostā", laukumā pie Ģenerāļa Baloža ielas 1 no plkst.16 līdz 19.

Karostas draudzes ir sarūpējušas muzikālos priekšnesumus. Muzicēs Valdis Indrišonoks un Anete Kozlovska ar draugiem.

Pasākumus organizē Reliģisko lietu komisija kopā ar Liepājas draudzēm. Pasākums ir draudžu dāvana pilsētai. Pasākumu atbalsta Liepājas pilsētas dome un Kultūras pārvalde.

Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zane Ģirne

Pievieno komentāru

Kultūra