Rimi veselīgas ēšanas kustības Aikāgaršo šefpavārs gatavos kopā ar Liepājas jauniešiem

Otrdien, 11. decembrī, Rimi veselīgas ēšanas kustības Aikāgaršo šefpavārs Normunds Baranovskis viesosies Liepājā, lai Liepājas Valsts 1.ģimnāzijas un Liepājas 15.vidusskolas jauniešiem mācītu ēst gatavošanas prasmes, kā arī informētu par veselīga uztura priekšrocībām.

Aikāgaršo šefpavārs Liepājas Valsts 1.ģimnāzijā viesosies 11.decembrī plkst.10:20, bet Liepājas 15.vidusskolā plkst.13:00.

Savā pieteikumā bezmaksas Aikāgaršo pavārkursiem Liepājas Valsts ģimnāzijas 7.a klase rakstīja, ka vēlas kopā ar pavāru gatavot lazanju: "Mēs esam atraktīvi un zinātkāri jaunieši, kuri ar prieku apgūs Aikāgaršo padomus, ieteikumus un visvisādus knifiņus ēst gatavošanā. Esam atvērti jebkādām izdarībām. Mūsu klase vēlas kopā ar Aikāgaršo pagatavot veselīgāko lazanju, kāda vien iespējama! Mēs nekad vēl neesam taisījuši ko līdzīgu, tāpēc vēlamies uzzināt, kā to izdarīt!".

Savukārt Liepājas 15.vidusskolas 6.a un b. klases skolēni rakstīja, ka viņiem garšo augļi un dārzeņi, tādēļ labprāt iemācītos kādu jaunu veselīgu recepti, kurā izmantotas tieši šīs sastāvdaļas.

Kopumā Rimi veselīgas ēšanas kustības Aikāgaršo bezmaksas pavārkursiem pieteikušās vairāk nekā 100 skolas, tai skaitā 25 skolas no Kurzemes. Pagājušajā mācību gadā Aikāgaršo šefpavārs Normunds Baranovskis viesojās 20 skolās 9 Latvijas pilsētās – Bauskā, Rīgā, Cēsīs, Iecavā, Jelgavā, Kuldīgā, Liepājā, Valmierā un Jūrmalā.

Arī šajā mācību gadā šefpavārs iecerējis viesoties vismaz 20 skolās visā Latvijā.

Pievieno komentāru

Kultūra