"Rikošets" Tukumā piedalīsies festivālā "Kurzemītes maliņā"

Jau ceturto gadu marta ceturtajā sestdienā Tukuma pilsētas Kultūras nams kopā aicina folkmūziķus no visas Latvijas un Baltijas uz starptautisko folkmūzikas festivālu "Kurzemītes maliņā", kurā piedalīsies arī teātra "Rikošets" dalībnieki, informē tā vadītāja Maija Kalniņa.

"Visu gadu ļoti gaidām šo notikumu, lai klausītos citu folkmūziķu dziedātajās dziesmās, uzdziedātu paši un ļautos neiztrūkstošajai kopā dziedāšanai. Lai arī šobrīd "Rikošets" savu aktīvo darbošanos ir pārtraucis, tomēr vēl šogad augustā noteikti dosimies uz Jaunpiebalgu, kur vairākas dienas notiks jau otrais Vislatvijas folkfestivāls. Ir lietas, ko nevaram nedarīt, un tā pilnīgi noteikti ir dziedāšana. Joprojām "Rikošets" tiekas, lai pabūtu kopā, uzdziedātu par prieku sev un arī citiem," atzīst M. Kalniņa.

Festivāla pirmajā koncertā sestdien Tukuma Kultūras namā plkst.14 uzstāsies jaunie folkmūziķi, bet plkst. 16.30 darbnīcā "Antīks" (Harmonijas ielā 1) pie māksliniekiem Leona Čivļa un Ingemaras Treijas skanēs grupas "4 MEN BAND" muzikālais pārsteigums.

Īpašs notikums ir lielais vakara koncerts pulksten 19. Tukuma kultūras namā. Klausītāji varēs baudīt Kaspara Dimitera, Silvijas Silavas, Egona Pičnera, Ulda Ozola, Ulda Kākuļa, Zanes Aišpures, Rūtas Ķergalves, grupas "Baobabs" un "Rikošets" sniegumu. Īpašie viesi no Lietuvas – Andrius Zalieska un Aurimas Driukas, Arturas Dubaka un Dominika Adomaitite. Pasākumu kuplinās arī Tukuma novada dzejnieki.

Tiem, kas vēlēsies arī svētdienu pavadīt folkmūzikas noskaņās, noteikti jādodas uz folkklubu "Ala" (Rīga, Smilšu ielā 4). Tur plkst.15 visus mīļi gaidīs Anta Eņģele, Ieva Akuratere un Ilze Grunte, Uldis Ozols, Kaspars Dimiters un viesi no Lietuvas.

Pievieno komentāru

Kultūra