Rīkos tikšanās ciklu ar leģendārajiem Liepājas mūziķiem

Izstādes “Neptūns atrod Jūras pērli” norises laikā Liepājas muzejā K. Ukstiņa ielā 7/9 muzejs rīko tikšanos ciklu ar ievērojamiem Liepājas mūziķiem, aicinot uz to ikvienu interesentu. Pirmā tikšanās notiks trešdien, 23. martā, pulksten 17 ar slavenās grupas “Līvi” dalībnieku Ainaru Virgu. Savas karjeras sākumā Ainars bija arī ansambļa “Neptūns” dalībnieks.

Izstāde “Neptūns atrod Jūras pērli” stāsta ne tikai par mūzikas festivālu “Jūras pērle”, bet arī par tā laika mūziķiem, grupām un kultūras dzīvi Liepājā, informē Liepājas muzeja speciāliste Liene Putāne.

Ainars Virga, būdams vēl mūzikas skolas audzēknis, uzsāka savas mūziķa gaitas orķestrī “Neptūns”, ko vadīja Jēkabs Ozoliņš. Laika gaitā orķestris pārtapa par rokgrupu, kurā A. Virga ieņēma nozīmīgu vietu. Izstādē redzama arī Ainara pirmā vijole, uz kuras mūzikas skolā viņš mācījās vijoļspēli.

Gan mūzikas festivāls “Jūras pērle”, gan ansamblis “Neptūns” atstājis neizdzēšamu iespaidu uz A. Virgas tālāko mūziķa karjeru. Par to, ko šis laiks viņam devis, varēs uzzināt tikšanās reizē, un ne tikai par to... Sarīkojumā skanēs arī Ainara Virgas dziesmas akustiskajā izpildījumā.

Nākamā tikšanās reize paredzēta 8. aprīlī, kurā piedalīsies mūziķi Juris Pavītols un Valdis Skujiņš.

Izstāde par zvejnieku kolhoza “Boļševiks” kluba estrādes orķestri “Neptūns” un mūzikas festivālu “Jūras pērle” skatāma Liepājas muzeja nodaļā K. Ukstiņa ielā 7/9 no 17. marta līdz 21. maijam.

Ieeja sarīkojumā un izstādē ir bez maksas.

Pievieno komentāru

Kultūra