Reiterna namā notiks Liepājas dzimšanas dienas svinības

Liepājas dzimšanas dienai par godu Reiterna namā muzicēs grupas "Virga Hard Orchestra" un "Willow Farm".

Sestdien, 17. martā Latvijas 1. rokkafejnīcā – Reiterna nams, Rīgā notiks Liepājas dzimšanas dienai veltīts pasākums. No Liepājas uz galvaspilsētu dosies grupa "Willow Farm" un Liepājas rokmūzikas spēcīgākie vīri "Virga Hard Orchestra".
 
Tas nozīmē, ka Liepājas dzimšanas dienai par godu Reiterna namā skanēs gan Liepājas romantiskais roks "Willow Farm" līdera un sirdsapziņas Emīla Dreiblata izpildījumā, gan vēju pilsētas jaudīgākās roka himnas Ainara Virgas un teju 10 muzikantu orķestra izpildījumā. Vārds orķestris gan šajā gadījumā ir tikai skaists epitets, jo skaidrs jau ir viens - "Virga Hard Orchestra" tā ir kārtīga roka komanda, kurā apvienojušies teju 10 Liepājas roka muzikanti Ainara Virgas vadībā.

Liepāja savu dzimšanas dienu svin 18. martā un šogad pilsētai paliek 387 gadu. Dzimšanas dienai par godu Liepājā notiek plaši pasākumi un uz vienu no tiem pošas arī vieni no populārākajiem apskates objektiem Reiterna namā, proti, dabiskā lielumā veidotās mūziķu foto figūras. Tās piedalīsies apbalvošanas ceremonijā "Goda un gada liepājnieks 2011", kura notiks Liepājas Olimpiskajā centrā, Rožu zālē.

Rīgā, Latvijas 1. rokkafejnīcā – Reiterna nams Liepājas dzimšanas dienas svinības sāksies pulksten 23. Biļetes "Biļešu paradīze" kasēs un www.bilesuparadize.lv

Pievieno komentāru

Kultūra