"Red Sun Buffet" uzstāsies Ainars Virga

Sestdien, 9.aprīlī, pulksten 22 Liepājas kafejnīcā- bārā "Red Sun Buffet" notiks dzīvās mūzikas vakars ar komponistu, ģitāristu,dziedātāju un latviešu roka dzīvā leģendu Ainaru Virgu, informē kafejnīcas saimnieks Mareks Alberts.

Mūziķis daudzkārt atzīts par labāko Latvijas soloģitāristu, simtprocentīgs rokenrola mūziķis, talantīgs melodists, izcils aranžētājs un mūzikas producents. Autors desmitiem roka hītu, kas kļuvuši par tautas dziesmām, bez kurām nav iedomājama Latvijas mūzikas pasaule. A.Virga bijis grupas Līvi līderis 1985.-2010.g., kuru laikā arī radījis desmitiem roka hītu, kas kļuvuši par tautas dziesmām, bez kurām nav iedomājama Latvijas mūzikas pasaule. Šobrīd Ainars Virga izveidojis grupu „LĪVI & Buks”, kuras pamatrepertuārā ir tautā pazīstamās un iemīļotās grupas „Līvi” dziesmas. Dzīvās mūzikas vakars sestdien sāksies pulksten 22, un ieeja šajā pasākumā ir no 21 gada vecuma. Galdiņus iepriekš iespējams rezervēt pa tālruni 25858580. Sestdien 'bufete' sagatavojusi arī īpašu ēdienkarti.

"Red Sun Buffet" ir atvērts katru dienu no pulksten 11, piedāvājot dzērienus, uzkodas un pusdienas, un no pulksten 12 līdz 15 tiek piedāvāta arī īpašs biznesa pusdienu komplekts. Katru sestdienu no pulksten 12 līdz 14 notiek suši brančs, bet svētdienās no 11 līdz 14 pankūku brančs Savukārt sestdien, 23.aprīlī , vakarā "bufetē" uzstāsies rokenrola grupa no Rīgas ''The Big Bluff.


Pievieno komentāru

Kultūra