Red Sun Buffet atklās SPA bāru

Sestdien, 25. februārī, tiks atklāts Red Sun Buffet SPA BAR Liepājas Olimpiskā centra Baseins&SPA kompleksā, informē mārketinga speciāliste Laura Stūrīte.

"Liepājas Olimpiskā centra Basiens&SPA komplekss kļūs vēl pievilcīgāks un atraktīvāks. Ikviens tagad varēs pilnīgāk izbaudīt nesteidzīgās relaksācijas iespējas, baudot atspirdzinošus dzērienus un zāļu tējas, kas jau tradicionāli tiek uzskatīts par SPA neatņemamu sastāvdaļu," uzskata Liepājas Olimpiskā centra Mārketinga vadītājs Mārtiņš Sīlis.

Bāra atklāšanai par godu pirmo reizi Baseins&SPA komplekss apmeklētājiem būs atvērts pēc ierastā darba laika un darbosies līdz pusnaktij.

Notiks arī kokteiļbāra Red Sun Buffet un vīriešu žurnāla FHM rīkotā konkursa BUFETNIECE 2012 fināls un DJ Ziggy.

Ieeja pasākumā no plkst.21 par 3 Ls.

"Kurzemē lielākais Baseins&SPA komplekss ir gana nozīmīga vieta Liepājas tūrisma veicināšanai un izklaides iespēju dažādošanai, tāpēc nepieciešams nodrošināt pilnu pakalpojumu spektru. Trīs stundas +32 grādos pat kamielim būtu izaicinājums, tāpēc veldzējoši, vasarīgi kokteiļi un dažādi veselīgi dzērieni gan bērniem, gan viņu vecākiem atpūtu padarīs tikai patīkamāku. Arī tā saucamos pool party domājam rīkot arī turpmāk," stāsta Red Sun Buffet mārketinga speciāliste Laura Stūrīte.

Pievieno komentāru

Kultūra