"Red Sun Buffet" arī Amerikā

Jau divus gadus Liepājas ielās manāma starainā saule ar skanīgo nosaukumu „Red Sun Buffet”. 21.maijā tika atvērts tolaik pirmais kokteiļbārs Liepājas pludmalē, kas jau kļuvis par neatņemamu pilsētas naktsdzīves sastāvdaļu. Šodien „Red Sun Buffet” izkārtnes redzamas jau trīs vietās – Pasta ielā, Baseins&SPA kompleksā, kā arī pavisam drīz pludmalē. Bet logo manāms uz visdažādākajiem priekšmetiem, suvenīriem un dzērieniem.

„Meklēju līdziniekus internetā un vienu atradu – ASV, Memfisā, Tenesijas štatā atrodas ķīniešu restorāns ar tieši tādu pat nosaukumu. Vajadzētu aizbraukt un pastāstīt kādai jābūt īstai „bufetei”!” spriež viens no kokteiļbāra radītājiem Mareks Alberts.

„Red Sun Buffet” logo tapšanai ir interesanta vēsture. 2010.gada 31.martā precīzi plkst. 15:11 Rihards Otto savā datorā saglabāja failu rsb_logo. „Tas apvieno atslēgvārdus „saule”,  „diskobumba”, „mūzika”, ''ekvalaizers'' un „pufīgs”. Tie  bija galvenie, kas figurēja sarunās par un ap jauno logo. Tā tas tapa – diskobumbas apaļš logo saulrieta krāsās ar mūzikas radītiem ekvalaizera stariem un pufīgu uzrakstu. Tas apvieno pludmales saulrieta, patīkamas mūzikas un lieliskas kompānijas atmosfēru. Bufetes logo redzu katru dienu. Uzlīmētus uz automašīnu bagāžniekiem, Izšūtus pludmales dvieļos, nodrukātus uz „Red Sun Buffet” enerģijas dzērieniem un ūdens pudelēm un man prieks, ka cilvēkiem patīk,” stāsta logo autors Rihards Otto.

Pašiem neplānoti, liepājnieku ikdienas sarunās šī vieta labāk pazīstama kā vienkārši „bufete”. „Bieži saskaramies ar jautājumiem vai  tirgojam ēdienu un tiekam dēvēti par kafejnīcu. Tas nosaukumā ietvertā vārda „bufete” dēļ. Šovasar beigsim pretoties spiedienam un klientiem kvalitatīvu ēdināšanu pludmalē arī piedāvāsim. Ja jau „bufete”, tad visā tās godībā!” stāsta „bufetnieks” M. Alberts.

„Nosaukums noteikti izraisa divējādas asociācijas. Vieni uzbur padomju laiku ainiņu ar vitrīnām un korpulentām dāmām, citi – nedēļas nogales ballītes pie mums. Es domāju, ka ar laiku padomju stereotips mainīsies un „bufete”, vismaz mūsu apmeklētājiem, turpmāk būs tikai un vienīgi lieliska izklaides vieta,” cer kokteiļbāra mārketinga speciāliste Laura Stūrīte.
Par godu šim notikumam, nedēļas nogalē „bufetnieki” un visi „bufetes” draugi ir aicināti atzīmēt zīmola divu gadu dzimšanas dienu ar kopīgu kūkas ēšanu, dejām DJ/MC Kress vadībā un lieliskā kompānijā.

Pievieno komentāru

Kultūra