"Rebel Riot" debijas albuma prezentācija klubā "Fontaine Palace"

Piektdien, 11. februārī, Liepājas klubā "Fontaine Palace" grupa “Rebel Riot” prezentēs albumu “Make A Mess” pirms viņiem uz “Fontaine palace” skatuves kāps britu rokgrupa "Faith of Merchants".

Iespēju ierakstīt un izdot albumu “Rebel Riot” ieguva pateicoties uzvarai  “Fontaine Palace” rīkotajā jauno grupu konkursā “Flashlight”.  

Rock N Roll dzīves veids, sociālās tēmas, filozofisks skatījums uz pasauli un tas, kā pavadām ikdienu, lielā mērā arī ir atspoguļots albuma 9 oriģināl-dziesmās, no kurām 7 ir angļu valodā, 2 – latviešu, kas ieturētas gan klasiskā roka skanējumā, gan arī smagākos metāla rifos.

Arī britu daudzsološā rokgrupa "Faith of Merchants" ir devusies koncertūrē, lai popularizētu savu jauno albumu „Wears and Tears".

Ar savu izsmalcināto skanējumu, plašo un melodramatisko Džeimsa Konelija (James Connely) dziedājumu "Faith of Merchants" piesaka sevi kā radoši spēcīgu un muzikāli pārliecinošu izaicinājumu tik piesātinātajai britu rokmūzikas kultūrai. Dziesmu vārdi, atmiņā paliekošas melodijas un attieksme pret klausītāju ir tās vērtības, kuras nodrošina emocijām bagātu un tīkamu grupas uzstāšanos.

+DJ Mareks Ezerkalns
Ieeja no 22:00 1,50 Ls

Pievieno komentāru

Kultūra