"Real Vocal String Quartet" uzstāsies arī Liepājā

ASV vēstniecība Rīgā ir informē, ka Latvijā ar diviem koncertiem uzstāsies mūsdienīgs stīgu kvartets "Real Vocal String Quartet" no Sanfrancisko. Ar koncertprogrammu "From Jazz to Rock" kvartets 8. decembrī, plkst. 18:00, uzstāsies Siguldas koncertzālē "Baltais flīģelis" (Šveices iela 19, Sigulda), savukārt, 11. decembrī, plkst. 18:00, kvartets sniegs koncertu Liepājas Emīla Melngaiļa koncertzālē (Ausekļa iela 11/15, Liepāja).  Biļetes uz koncertu Siguldā iespējams iegādāties www.bilesuparadize.lv (ieejas maksa 3LVL).  Koncerta apmeklējums Liepājā ir bezmaksas.

"Real Vocal String Quartet" (RVSQ) ir mūsdienīgs stīgu kvartets, kura dalībnieces ir arī vokālistes. RVSQ klasiskā stīgu kvarteta ietvaros cenšas panākt novatorisku  skanējumu.  Katra no ansambļa dalībniecēm paralēli muzicēšanai arī komponē, aranžē un brīvi improvizē, kas viņu radīto mūziku padara oriģinālu un unikālu. Grupas repertuārs ir pārsteidzoši plašs un tajā jūtama džeza, roka un pat rietumāfrikāņu mūzikas ietekme. Šis ir vienīgais zināmais šāda veida stīgu instrumentu un vokāla apvienojums uz kamermūzikas skatuves. Nesen RVSQ kopā ar producentu Lī Taunsendu (Lee Townsend) pabeidza darbu pie sava otrā kompaktdiska. Tajā ir iekļauti kā oriģināldarbi, tā arī komponistu Reginas Spektores (Regina Spektor), Deivida Bērna (David Byrne), Gilberto Gila (Gilberto Gil) un tradicionālo keidžunu un bluegrass dziesmu aranžējumi.

Vizītes laikā Latvijā RVSQ pasniegs arī meistarklases mūzikas skolu audzēkņiem, kā arī dažādus žanrus pārstāvošiem profesionāliem mūziķiem.

Plašāka informācija pieejama interneta vietnē: http://www.rvsq.com/.>

Pievieno komentāru

Kultūra