Rallijs "Kurzeme" aicina: "Parādi citiem, ko Tu proti!"

Rallijs "Kurzeme" aicina mazos bērnu rallija dalībniekus, viņu brāļus un māsas, kā arī ikvienu interesentu iesaistīties radošo darbu konkursā "Rūcinām rallijā!"

Konkurss paredz iztēles braucamrīka (automašīnas, motocikla, ātrumlaivas, velosipēda vai cita braucamrīka) veidošanu no lietotiem vai otrreizējai pārstrādei paredzētiem materiāliem, informē Dzintars Hmieļevskis, rallija "Kurzeme" preses pārstāvis.

"Pirmās bērnu rallija atlases kārtas Liepājā un Ventspilī apliecināja bērnu lielo interesi un aizrautību piedalīties radošajā darbnīcā un veidot savus iztēles braucamrīkus. Netrūka arī tādu, kas savas laivas, zemūdenes, raķetes un arī sacīkšu superauto bija izgatavojuši mājās," stāsta bērnu rallija "Kurzeme" organizētāja Baiba Damberga.

Nākot uz bērnu rallija turpmākajām atlases kārtām, ikviens ir aicināts atnest mājās darinātu iztēles braucamrīku vai veidot to sacensību laikā kopā ar bērnu rallija radošo komandu.

Ja nav iespējams pievienoties bērnu rallija atlases kārtām Saldū 16. augustā vai Kuldīgā 22. augustā, iztēles braucamrīku līdz 24. augustam var nogādāt "MPA Fortius" Pļavu ielā 17, Liepājā.

Ikviens darbiņš būs apskatāms no 27.-30. augustam Liepājā Ātruma festivāla - rallija "Kurzeme" norises laikā Liepājas Latviešu biedrības nama galerijā, Rožu laukumā 6. Interesantāko darbu autori saņems vērtīgas balvas. Līdzdalība radošo darbu konkursā un sacensībās ir bez maksas.

Uzziņa:
Bērnu rallijs "Kurzeme" ir aizraujošu veiklības sacensību seriāls lielākajās Kurzemes pilsētās, kura finālsacensības notiks 29.augustā Liepājā, Ātruma festivāla – rallija "Kurzeme 2015" laikā. Bērni un jaunieši vecumā līdz 14 gadiem sacensībās attīsta reakcijas, kustību un veiklības iemaņas, stūrējot videi draudzīgo pārvietošanās līdzekli – velosipēdu, kā arī tam radniecīgos pārvietošanās līdzekļus. Bērnu rallija mērķis ir gan ieinteresēt, gan izglītot mazos un lielos sacensību dalībniekus par drošu satiksmi uz ceļa. Projektu Bērnu rallijs "Kurzeme" īsteno "MPA Fortius" un Ceļu satiksmes drošības direkcija.

Pievieno komentāru

Kultūra