Radošajā telpā "Ideju bode" ar lekciju viesosies Uģis Kuģis

Radošajā telpā “Ideju bode” ceturtdien, 7.jūlijā, pulksten 18.30 ar lekciju “7 mīlestības pārbaudījumi” viesosies vēdiskās kultūras popularizētājs Uģis Kuģis.

Savās lekcijās atraktīvā un izteiksmīgā formā viņš skaidro cilvēku savstarpējo attiecību nianses, mēģina lauzt mūsdienu sabiedrības stereotipus un piedāvā iespējamus risinājumus attiecību uzlabošanai, informē radošās telpas “Ideju bode” īpašniece Krista Kalnarāja.

Uģis Kuģis lekcijas organizē jau vairākus gadus, dodoties pie cilvēkiem dažādās Latvijas pilsētās. Viņa izvēlētā lekciju forma un saturs veidots apzināti, lai neatstātu vienaldzīgu nevienu lekcijas apmeklētāju. Savstarpējo attiecību veidošanas jautājums mūsdienu sabiedrībai ir viens no visaktuālākajiem ikdienas dzīvē. Aicinot uz lekciju, Uģis Kuģis raksta: “Mēs dzīvojam dzimumattiecību pasaulē, tas mums diktē domāšanas stilu, apģērba formu, komunikācijas metodi un domas virzienu. Lai tajā visā nepazaudētu mīlestību un savstarpējo cieņu ar līdzcilvēkiem, ir svarīgi veidot, saglabāt un kopt attiecību kultūru”.

Kā uzsver Uģis Kuģis, tad viņš palīdz atcerēties senas un visiem labi zināmas patiesības, kas daļēji pazaudējušās un aizmirsušās civilizācijas materiālo un seksuālo vērtību attīstības ceļā. “Mēs apzināmies, ka, kļūstot vecāki, mūsu vērtību sistēma mainās, lielākoties mēs saprotam, ka labi jūtamies tikai tad, ja mūs mīl un mums ir ko mīlēt. Ne nauda, ne citas materiālās vērtības mums nesniedz patieso gandarījumu. Mans uzdevums ir palīdzēt to apzināties pēc iespējas ātrāk, jo tā cilvēki var kļūt laimīgi”, skaidro Uģis Kuģis.

Uģa Kuģa lekcija notiek radošajā telpā “Ideju bode”, Teodora Breikša ielā 41/41a, Jaunliepājā.

Pievieno komentāru

Kultūra