Promenade Hotel Kino klubā rādīs arī Liepājā uzņemto filmu

Promenade Hotel Kino klubs sāk jauno 2011. gada sezonu trešdien, 12. janvārī, pulksten 19 ar trīm filmām, kuras veidojuši Baltijas filmu skolas absolventi – “Aiz Žoga”, “Karostas Bērni” un “Caurums”. informē Promenade Hotel pārdošanas vadītājs Kristaps Ruicēns.

„Aiz žoga”: Noslēpumaini, noslēgti, cietuši un izdarījuši noziegumu. Un tomēr vēl tikai bērni. Filma veidota par nepilngadīgajiem ieslodzītajiem Cēsu Audzināšanas iestādē. Filma uzsākusi ceļu pa aktuālākajiem filmu festivāliem, piedalījusies arī Zagrebas kino festivāla programmā. Filmas režisore Liene Laviņa, producente Simona Kļaviņa.

„Karostas bērni”:  ir stāsts par Viktorijas ģimeni, kas dzīvo kādreizējā Padomju armijas bāzē – Liepājā, Karostā. Apkārtējā vide un sociālā izolācija ir nostādījusi Viktoriju un Karostas iedzīvotājus neapskaužamā situācijā. Viktorijas astoņu bērnu ģimenei jāturpina cīnīties par izdzīvošanu arī pēc dzīvokļa zaudēšanas. “Karostas bērni” ieguvusi balvas starptautiskos Igaunijas Filmu festivālos, kā arī turpina veiksmīgi piedalīties festivālos Spānijā, Francijā, Krievijā un Ungārijā.

„Caurums”: Viņai ir 2 vīri, bērni, cūkas, kazas un māja bedrē starp daudzstāvu mājām. Un viņas sejā nezūd smaids, neskatoties uz cīņu par mājām. Šī neparastā ģimene dzīvo Ukrainā. Filmas režisors Jiri Stejskal (Čehija). Filma jau apbalvota Igaunijā par labāko režiju un turpina piedalīties dažādos festivālos Eiropā.

Kino kluba seanss notiks Promenade Hotel konferenču zālē „Hika Spīķeris”. Šoreiz arī kino lektorijs būs plašāks. Uzstāsies gan filmas „Aiz Žoga” režisore Liene Laviņa un producente Simona Kļaviņa, gan arī Karostas pētnieks Juris Raķis, kurš dalīsies iespaidos par filmu „Karostas Bērni”.

Ieejas maksa, kā jau ierasts, par ziedojumiem Latvijas Bērnu fondam.

Pievieno komentāru

Kultūra