"Prāta Vētra" izziņo Liepājas koncerta īpašos viesus un vilciena papildreisu

Grupas “Prāta Vētra” 20.augusta koncerta īpašie viesi būs grupa Triānas parks - viena no interesantākajām un košākajām grupām Latvijā. Tostarp pasākuma apmeklētāju ērtībai koncerta organizatori sadarbībā ar AS “Pasažieru vilciens” piedāvā 20.augustā uz koncertu un arī mājup doties ar vilciena papildreisu, informē grupas “Prāta Vētra” pārstāve Ieva Liepa.

Triānas Parks ir viena no pēdējā laika ekstravagantākajām Latvijas grupām. Plašākai sabiedrības daļai grupa ir pazīstama ar dziesmu “Laika dziesmiņa” ar kuru ierindojās Latvijas radio topu virsotnēs.

 “Enerģija, kas valda uz skatuves Triānas parka koncertos ir pārsteidzoša, izpildījums - lielisks, tāpēc priecājamies, ka arī mūsu koncerta apmeklētājiem būs iespēja šo atraktīvo grupu redzēt dzīvajā!” izvēli komentē grupa Prāta Vētra.

“Kad Māris Mihelsons mums piedāvāja iespēju iesildīt lielāko Latvijas grupu uz lielākās skatuves, kādu latviešu auditorija redzējusi, biju ne pa jokam samulsusi! Šim koncertam gatavojamies tā, lai tas būtu īpašs - pavisam skaidrs, ka Triānas parkam 20. augusts būs zīmīgs datums! Esam ļoti priecīgi par šo notikumu, ar nepacietibu gaidām koncertu Liepājā!” dalās Triānas Parks soliste Agnese Rakovska.

2010. gadā Triānas Parks izdeva savu debijas albumu – “EnterTainment” un 2014. gadā albumu ‘’Triana Park’’. Grupa ir piedalījusies lielākajos Latvijas mūzikas festivālos, kā arī vairākās starptautiskās mūzikas konferencēs – SXSW, Eurosonic Noordeslag, Waves Bratislava, Waves Vienna u.c. Šobrīd grupa strādā pie jauna studijas albuma, kuru plānots izdot 2017.gadā.

Lai nodrošinātu ērtāku nokļūšanu Liepājā, koncerta organizatori sadarbībā ar AS “Pasažieru vilciens” piedāvā Liepājas koncerta apmeklētājiem doties uz koncertu un pēc tā uz mājām ar vilciena reisu no Rīgas uz Liepāju un atpakaļ. Vilciens no Rīgas uz Liepāju aties 20.augustā, plkst. 14.00 ar pieturām Jelgavā, Dobelē, Bikstos, Saldū un Skrundā. Savukārt, no Liepājas vilciens aties pēc koncerta plkst. 01.05.

AS „Pasažieru vilciens” valdes priekšsēdētājs Andris Lubāns: „Ar Prāta Vētru mums ir izveidojusies sadarbība vairāku gadu garumā, prieks, ka mūsu pašmāju grupa spēj pulcēt tik lielu skaitu koncerta apmeklētāju. No sirds novēlam visiem koncerta apmeklētājiem neaizmirstamu piedzīvojumu, kā arī aicinām braukt uz Liepāju tieši ar vilcienu!”

Vilciena pasažieriem būs iespēja piedalīties loterijā, kuras galvenā balva ir tikšanās ar grupu Prāta Vētra pirms koncerta Liepājā.

Lai garantētu vietu vilcienā, aicinām biļetes iegādāties savlaicīgi. Vairāk informācijas AS “Pasažieru vilciens” mājaslapā www.pv.lv

Savukārt Liepājas pilsēta nodrošinās pēc koncerta papildus bezmaksas tramvaja un pilsētas autobusa reisus, koncerta apmeklētāju ērtākai nokļūšanai mājās vai līdz vilciena stacijai.

Precīzāka informācija par papildus reisu laikiem un attiešanas vietām tiks pubilskota augustā.

Biļetes uz 20. augusta koncertu Liepājā vēl ir pieejamas www.ekase.lv, t/c “Spice” un koncertzālē “Lielais Dzintars” Liepājā.

Pievieno komentāru

Kultūra