Piektdien LiepU noskaidros labākos deju pārus

9. novembrī plkst.19 Liepājas Universitātes (LiepU) aktu zālē, Lielā ielā 14, norisināsies deju pasākuma "Dejo ar pasniedzēju" fināls, kurā astoņi pāri demonstrēs mēneša garumā intensīvos treniņos apgūtās dejas, informē LiepU.

Deju pasākumā piedalās LiepU studenti un personāls.

Kopīgu priekšnesumu veido Laura Šulce un Laimonis Začs, Gita Stepanoviča un Patriks Morevs, Aslans Doganay un Egita Barovska, Vineta Laiveniece un Jānis Anškēvics, Agnija Tiltniece un Maksims Žigunovs, Zita Valka un Uldis Žaimis, Ilga Erba un Roberts Psenica, Ieva Dzerkale un Klāvs Gūtmanis.

Sniegtos priekšnesumus vērtēs īpaši izvēlēta žūrija – kolorītais šova "OKartes skatuve" mākslinieks Kašers, pieredzes bagātā tautisko deju kolektīvu vadītāja Vaiva Kjursa, pieaugušo deju studijas pasniedzēja Darja Jakovenko, "Dejo ar pasniedzēju 2011" šova deju trenere Rita Bruže un "Dejo ar pasniedzēju 2011" laureāte Gita Girņus, kā arī pasākuma apmeklētāji.

Dejas azartiskākais pasniedzējs un students iegūs "MK Stikla dizaina" īpaši gatavotās "Dejojošās kurpītes".

Ielūgumus uz deju pasākumu var iegādāties LiepU Studentu padomē, Lielā ielā 14, 125. telpā. Pasākuma laikā ielūgumus nevarēs iegādāties.

Pievieno komentāru

Kultūra