Piektdien atklās fotoizstādi "Tepat Liepājā"

Piektdien, 4. novembrī, pulksten 15 Liepājas Latviešu biedrības nama galerijā Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra fotostudijas "Fotast" dalībnieki un vadītājs Varis Sants ielūdz uz fotoizstādes "Tepat Liepājā" atklāšanu.

Izstāde, kā pastāstīja fotostudijas "Fotast" vadītājs Varis Sants, ir kā studijas dalībnieku sava veida atskaites punkts, kuram gatavojoties viņi ne vienu vien dienu pavadījuši pārlūkojot un izvērtējot savu šā gada veikumu. To aplūkot un ar pašiem darbu autoriem tikties būs iespēja 4. novembra pēcpusdienā Liepājas Latviešu biedrības nama galerijā.

Nav nejaušs izstādes nosaukums "Tepat Liepājā", jo tajā būs redzama gan Liepājas pilsētvide un ainava, gan jaušama, sajūtama un saskatāma tieši Liepājas fotogrāfiem raksturīgā fotogrāfēšanas maniere, domāšana un tradīcija.

Melnbalti, krāsaini, tieši un abstrakti tik unikāli un daudzveidīgi kā paši šo darbu autori, ir Liepājas Latviešu biedrības nama galerijā izvietotie, 30 labākie, pašu aktīvāko vecākās, vidējās un jaunākās paaudzes studijas dalībnieku 2011. gadā "notvertie" foto mirkļi, kurus ikkatram interesentam būs iespēja vienkopus apskatīt tikai līdz novembra beigām.

Pievieno komentāru

Kultūra