Pianisma zvaigžņu festivāla atmosfērā ievedīs filma "Pianomānija"

Otrdien, 8. martā, kinoteātrī "Balle" būs skatāma starptautiskos kino festivālos godalgotā dokumentālā filma "Pianomānija", informē Liepājas Simfoniskā orķestra sabiedrisko attiecību vadītāja Iveta Vēvere.

Savukārt XIX Starptautiskais Pianisma zvaigžņu festivāls Liepājā notiks no 9. līdz 13. martam.

"Pianomānija" piedāvā vienreizēju skatījumu uz "Steinway & Sons" galvenā tehniķa un klavieru skaņotāja Štefana Knipfera aizraujošo ikdienu, kas aizrit perfektās skaņas meklējumos. Režisoru Lilianas Frankas un Roberta Kibisa neparastā filma ar humoru ataino mirkļus no absolūtās mīlestības pret detaļu precizitāti.

"Pianomānija" ir vairāku starptautisku kinofestivālu laureāte - "Golden Gate Award" Sanfrancisko Starptautiskajā kino festivālā (2009), žūrijas goda balva "Eurodok" (2010), balva Lokarno Starptautiskajā filmu festivālā (2009).

Sadarbībā ar filmu studiju "Rija" festivāla organizatori piedāvā pavisam trīs filmas seansus kino "Balle" telpās – 8. martā plkst.19, 9. martā plkst.14 un 10. martā plkst.16.

Filma ir vācu valodā ar titriem latviešu un krievu valodās.

Plašāka informācija un filmas treileris atrodami: www.pianomania.de, savukārt informāciju par XIX Starptautisko Pianisma zvaigžņu festivālu, tā dalībniekiem un programmu meklējiet Liepājas Simfoniskā orķestra interneta mājas lapā www.lso.lv.

Pievieno komentāru

Kultūra