Pēdējo reizi iespējams noskatīties Kristīnes un Edgara mīlas stāstu

Trešdien, 28. martā, plkst. 19:00 Liepājas teātrī pēdējo reizi iespējams noskatīties R. Blaumaņa drāmu „Ugunī”. Kristīnes un Edgara mīlas stāstu uz skatuves izdzīvos aktieri Agnese Jēkabsone un Edgars Ozoliņš.

Novelista, dramaturga, dzejnieka un publicista Rūdolfa Blaumaņa darbi veido latviešu literatūras klasikas zelta fondu. „Ugunī” ir pirmā drāma latviešu literatūrā, kuras centrā izvirzītas mīlestības jūtas. Šis ir viens no skaistākajiem, lai arī sarežģītākajiem mīlestības stāstiem latviešu literatūrā, kuru Liepājas teātrī iestudējis režisors Rolands Augustins A.

Kristīne jau no bērnības mīl staļļu puisi Edgaru, arī Edgars mīl Kristīni, taču Kristīnei nav pieņemams Edgara trakulīgais dzīvesveids. Mātes mudināta, Kristīne nolemj saistīt savu dzīvi ar turīgo un inteliģento Akmentiņu, taču jūtām pret Edgaru nav iespējams pretoties...
Lomās: Inese Kučinska, Egons Dombrovskis, Edgars Pujāts, Kaspars Kārkliņš (par Aldera lomu saņēmis 2010./2011. gada Spēlmaņa nakts balvu nominācijā „Gada jaunais skatuves mākslinieks”), Gatis Maliks, Anda Albuže, Viktors Ellers, Sandis Pēcis u.c.

„Ugunī” bija pirmais iestudējums, ar kuru Liepājas teātrī ienāca jaunais aktieru kurss.

Pievieno komentāru

Kultūra