Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pavasari sagaida ar vecmāmiņu un vectētiņu pēcpusdienu 1

Cīravas pirmsskolas izglītības iestādes "Pīlādzītis” vadītāja Iveta Laumane pastāstīja, ka pavasari bērnudārzā sagaida ar jaukiem svētkiem –Vecmāmiņu un vectētiņu pēcpusdienu. Katru gadu martā bērnudārzā tiek uzņemti ļoti  mīļi ciemiņi - bērnu vecmāmiņas un vectētiņi.

Tie ir īpaši svētki, bērni un audzinātājas tiem gatavojas ar lielu mīlestību. Zāle bija izrotāta ar violetiem vizbuļu ziediem.

Mīļajiem cilvēkiem tiek gatavoti ielūgumi uz pasākumu, svētku koncerts, apsveikumi un cienasts. Zāle pildījās ar viesiem, visi krēsli bija aizņemti un koncerts varēja sākties. Bērni dziedāja sirsnīgas dziesmas un skaitīja dzejoļus.

Dzirdot Regīnas dzejoli, daudziem acīs iemirdzējās asaras.
Vecomamm, vecomamm,
Saki ,mīļā, labā,
Vai ir labi tikai man,
Vai mums labi abām?
Kad tu klāt man piekļaujies,
Tad es skaidri jūtu,
Ka bez vecmammas patiess
Ļoti skumji būtu.
Ja man tevis nebūtu,
Ai, kā tevis trūktu!
Lai tu, mīļā atrastos,
Dieviņu es lūgtu.
/J.Osmanis/

Šogad visus gaidīja pārsteigums, stāsta I.Laumane - pagasta aktīvākās un jaukākās dāmas labākajos gados bija sagatavojušas fragmentu uzvedumu no izrādes „Ar būdu uz baznīcu”. Publika to uzņēma ļoti atsaucīgi. Atveidotie tēli bija pārliecinoši un aizmirsās pat vīriešu trūkums kolektīvā.

Vadītāja ir pārliecināta, ka visi bija apmierināti ar kopīgi pavadīto piektdienas pēcpusdienu bērnudārzā.

Šī ir viena no jaukākajām tradīcijām bērnudārzā un Iveta Laumane ir pārliecināta, ka tā turpināsies no gada uz gadu.

Bērnudārza vadītāja saka paldies visiem, kuri bija atnākuši  un visiem, kuri sagatavoja šo jauko pasākumu - grupu skolotājām un bērniem, mūsu muzikālajai skolotājai, mūsu pagasta aktrisēm un režisorei un pavāriem, kuri izcepa garšīgus raušus visiem ciemiņiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Kultūra