Pārcelts mūzikas un dzejas vakars "Jušanas"

Tehnisku iemeslu dēļ pārcelts 9. jūlijā Liepājas koncertzāles “Lielais dzintars” Kamerzālē plānotais mūzikas un dzejas vakars “Jušanas”.

Iegādātās biļetes derīgas uz pārcelto koncertu š.g. 6.novembrī pulksten 19 vai nododamas atpakaļ visās Biļešu paradīzes kasēs, informē SIA “Lielais Dzintars” Sabiedrisko attiecību vadītāja Elizabete Hartmane.

Rīkotāji atvainojas par sagādātajām neērtībām.

Uzziņai:
“Jušanas” ir Gundara Grasberga, Kārļa Kazāka un Māra Bīmaņa radīts mūzikas un dzejas vakars, kas lielu publikas mīlestību iemantojis Rīgā. Uzvedums pirmizrādi piedzīvojis š.g. 2.aprīlī Latvijas Nacionālajā teātrī.

“Jušanas” - mūzikas, dzejas un stāstu vakars, kurā mākslinieki meklē savu pieaugšanu, spoguļojoties Imanta Ziedoņa, Ojāra Vācieša un Vizmas Belševicas dzejas un stāstu rindās.
Gundars Grasbergs ir viens no spilgtākajiem savas paaudzes aktieriem, kurš “Jušanu” vakaros ļaujas piedzīvotajam un sapņotajam, aktierim nozīmīgākajās latviešu autoru dzejas rindās un stāstos.

Kārlis Kazāks ir mūzikas un vārdu autors, kas radošo darbību mūzikā sācis deviņdesmito gadu vidū Jelgavā grupās “Dull Doll” un “Oceanfall”. Kopš 2007. gada izdevis četrus solo dziesmu albumus un divus šūpuļdziesmu albumus bērniem.

Māris Bīmanis ir ģitārists, kura spēles maniere un atpazīstamība veidojusies jau kopš spēlēšanas Jelgavas grupā ”Oceanfall”, kuras sastāvā saņēmis Latvijas mūzikas ierakstu gada balvu. Bīmanis piedalījies visos mūziķa Kārļa Kazāka albumu ierakstos un nozīmīgākajos koncertos.

Biļetes no 8 eiro pieejamas “Biļešu Paradīzes” kasēs, interneta vietnē “bilesuparadize.lv”, kā arī koncertzāles “Lielais dzintars” Informācijas centrā. Darba laiks no pulksten 10 līdz 20, svētdienās no 10 līdz 15. Pasākuma ilgums – pusotra stunda.

Pievieno komentāru

Kultūra