Pārceļ muzikālo humoršovu "Apsveicam, Sieviešu diena!"

Sakarā ar izmaiņām teātru grafikā, muzikālais humoršovs “Apsveicam, Sieviešu diena!” Liepājas Latviešu biedrības namā no 12. marta ir pārcelts uz 20. aprīli pulksten 19. Iegādātās biļetes ir derīgas uz izrādi aprīlī vai atgriežamas "Biļešu Paradīzes" kasēs. Atvainojamies par sagādātām neērtībām, informē SIA Liepājas Latviešu biedrības nams Kultūras darba menedžere Simona Puiga.

Muzikāls humoršovs "Apsveicam, Sieviešu diena!" pavasarīgās svētku noskaņās, kopā ar skatītājiem pasmaidīs un priecāsies par dzīvi.

Skatītājiem būs iespēja baudīt skaistākās latviešu dziesmas par sievietēm un mīlestību, kā arī vairākas, labsirdīgas dziesmu parodijas, ko izpildījuši Albano un Romina Power, leģendārā dziedātāja Gabi Moreno, Viktors Lapčenoks un Nora Bumbiere, duets Sandra.

Būs arī ieskats populāros televīzijas raidījumos, tādos kā "La Dolce Vita. Ar Roberto", kur viesosies jubilāre Velta Skurstene.

Smieklus raisošās situācijās no dzīves skatītājiem būs iespēja skatīt: ļoti ekonomisku vīrs, kurš sagaida vienmēr sievu mājās ar svecēm, nevis, lai uzburtu romantisku vakaru, bet gan, lai ekonomētu elektrību; vīrieti, kurš mēģina iepazīties ar sludinājumu starpniecību; svinēšanu sieviešu kolektīvā un daudziem citiem anekdotiskiem notikumiem.

Jaukus brīžus visiem radīs Jānis Paukštello, stāstot jokus un izpildot savas populārākās un arī mazāk zināmas dziesmas.

Īpaši sveiksim Veltu Skursteni 85. gadu jubilejā!

Piedalās:
skatītāju iemīļotā, enerģiskā ventiņu asās mēles zinātāja - Velta Skurstene;
Nacionālā teātra aktieris un Ugunsgrēka Viesturs - Ivars Kļavinskis vai Nacionāla teātra jaunais dziedošais aktieris Kristaps Ķeselis;
Dailes teātra aktieris un dziedātājs - Jānis Paukštello;
kolorītā dejotāja un komisko lomu atveidotāja - Sarmīte Prule;
Liepājas teātra izcilais dziedātājs un komiķis - Marģers Eglinskis;
Dziedātāja un humoršova "Sievietes, sievietes..." ekstrasense Evīra Trejace - Laila Ilze Purmaliete.

 

Pievieno komentāru

Kultūra