(papildināta) Pavasara tirgi novados

Vairākos pagastos un novados tuvākajā laikā gaidāmi pavasara tirgi, uz kuriem rīkotāji aicina pieteikties tirgotājus.


PĀVILOSTA. Sestdien, 23. aprīlī no pulksten 11 Pāvilostas Tirgus laukumā Jurģu tirgus.
Pulksten 11.30 tirgus apmeklētājus ar priekšnesumiem priecēs Pāvilostas Mūzikas skolas audzēkņi un kultūras nama pašdarbnieki. Tirgoties gribētāji var pieteikties, zvanot pa tālruni 29366112 (Silvai).

GAVIEZE. Svētdien, 24. aprīlī no pulksten 9.30 laukumā pie kultūras nama ikgadējais Lieldienu gadatirgus. Tirgotāji var pieteikties, zvanot pa tālruni 29188714.

RUCAVA. Pirmdien, 25. aprīlī, otrajās Lieldienās, no pulksten 8 Rucavas tirgus laukumā gaidīs tirgotājus un pircējus uz Jurģu tirgu, informē kultūras nama vadītāja Staņislava Skudiķe.
Pieteikties un rezervēt tirgošanās vietas var, zvanot pa tālruni 29427118 vai 25904980.
Īpaši gaidīti būs stādu, sēklu un mājsaimniecības preču tirgotāji.

CĪRAVA. Sestdien, 30. aprīlī no pulksten 9 pagasta centrā sēklu gadatirgus un Lielās talkas un stādīšanas diena.

KAZDANGA. Svētdien, 1. maijā no pulksten 9 laukumā pie Kultūras centra tiek rīkots tradicionālais pavasara tirgus.

VĒRGALE. Trešdien, 4. maijā no pulksten 9 tirgotāji un pircēji laipni tiks gaidīti Vērgales centra laukumā, informē kultūras nama vadītāja Velga Freimane.
Aicināti tirgotāji ar dārzam un mājsaimniecībai noderīgām lietām. Pulksten 11 pie “top!” veikala paredzēts grupas “Sandra” koncerts. “No tirgus burzmas piekusušajiem būs iespēja apsēsties un to noklausīties kā īstā brīvdabas koncertzālē,” sola V. Freimane.

GROBIŅA. Sestdien, 7. maijā Grobiņas kultūras centrā “Robežnieki” iecerēts rīkot pavasara tirgu ar devīzi “Viss dārzam”, pavēsta kultūras centra vadītāja Elga Jonase un aicina pieteikties sēklu, stādu un dārzkopības inventāra tirgotājus pieteikties, zvanot pa tālruni, 25995514 Inetai Liepiņai.
Gaidīti arī amatnieki un mājražotāji ar saviem izstrādājumiem.
Tirgus apmeklētājus priecēs novada pašdarbības kolektīvu priekšnesumi.
Būs tirgus un koncerts.

BĀRTA. Svētdien, 1. maijā, plkst.9 laukumā pie veikala tradicionālais pavasara gadatirgus. Aicināti piedalīties sēklu, stādu tirgotāji, pavasara dārza inventāra tirgotāji, gaidīti arī amatnieki un mājražotāji.
Var pieteikties pa tālruņiem 26438551 vai 26246410 (Gunta Klievēna, Kultūras nama vadītāja).

Pievieno komentāru

Kultūra