(papildināta) FOTO: Pirmā Gada balva kultūrā – Liepājas teātrim 1

PAPILDINĀTA AR FOTO. 8. martā Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks un priekšsēdētāja vietniece Silva Golde pirmo reizi pasniedza pašvaldības Gada balvu kultūrā, kura šogad piešķirta Liepājas teātrim par izciliem sasniegumiem un spožiem iestudējumiem 2011. gadā. Balvu saņēma Liepājas teātra valdes loceklis Herberts Laukšteins.

Žūrija, kuru vadīja domes priekšsēdētāja vietniece Silva Golde, šogad pārliecinoši nolēma, ka Gada balva kultūrā tiek piešķirta Liepājas teātrim par izciliem sasniegumiem Latvijas profesionālo teātru skatē "Spēlmaņu nakts", Krievijas teātru festivālā "Zelta Maska" un spožiem iestudējumiem 2011. gadā. Žūrijas lēmumu akceptēja arī domes Kultūras komisija.

Silva Golde: "Ir liels prieks un gandarījums par Liepājas teātra izcilajiem panākumiem. Pašvaldība ir ieguldījusi lielus līdzekļus teātra konkurētspējas veicināšanā , kas vainagojas ar teātra izcilu darbu. Liepājas teātris ir uz viļņa, pulcējot pilnas skatītāju zāles. Tam pamatā ir teātra komandas lielisks, profesionāli saskaņots darbs, ko ir novērtējis skatītājs visā Latvijā".

Liepājas Gada balvu kultūrā pašvaldība iedibināja, lai novērtētu un veicinātu izcilus sasniegumus kultūrā, sekmētu jaunas, radošas idejas, kā arī spodrinātu Liepājas kā kultūras pilsētas tēlu Latvijā un ārpus tās robežām. Šogad tika saņemti 15 pieteikumi, no kuriem uz balvu pretendēja 11. Balvas fonds ir Ls 3000.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Kultūra