Pagājušā gada čempions Konstantīns Solovjovs triumfē boulinga čempionāta pirmajā posmā

Otrdien, 13. martā, norisinājās šīs sezonas pirmais individuālais boulinga turnīrs Liepājā “Dzintara boulingā”. Turnīrā varēja piedalījās ikviens interesents, kurš savu ierasto otrdienas vakaru izvēlējās pavadīt izaicinoši, informē čempionāta organizatori.

Šī gada turnīrs pārsteidza rīkotājus ar jauniem turnīra dalībniekiem, kuri veiksmīgi cīnījās plecu pie pleca, ar jau pieredzējušiem spēlētājiem.  Katras spēles kārtās izvirzījās kāds cits līderis, tas veidoja vēl vairāk aizrautību un azartu dalībniekos, lai noskaidrotu, kuri iegūs pirmās godalgotās vietas un uzvaras kausus. Turnīrs norisinājās divās kārtās, no pirmās kārtas 8 rezultatīvākie spēlētāji sacentās trijās fināla spēlēs. Savukārt finālā pēc visu spēļu saskaitītajiem punktiem izkristalizējās šī turnīra uzvarētāji.

Pēc spraigas cīņas 2018. gada 13. marta turnīrā pirmās vietas ieguvējs – Konstantīns Solovjovs ar 560 punktiem, otrās vietas ieguvējs ir Pāvels Goroškovs ar 531 punktiem un trešās vietas ieguvējs ir Kristaps Ruicēns ar 529 lielu punktu skaitu. Bet šī turnīra rezultatīvākai spēlētājs bija Edgars Lībeks, kas jau pirmajā turnīra spēles kārtā ieguva 234 punktus. Vidējais vienas spēles rādītājs pusfinālā 152 punkti.

Šī turnīra atbalstītājs SIA Parabelum, kas ir viena no populārākajām izklaides vietām Liepājā, dāvāja uzvarētājiem dāvanu kartes.

Nākošais individuālais turnīrs notiks 10. aprīlī “Dzintara boulingā”, Liepājā Peldu ielā 66, kurā var ņemt dalību ikviens liepājnieks, vai pilsētas viesis, kurš, ir sasniedzis 18 gadu vecumu. Izaicinām ikvienu interesentu piedalīties “Dzintara boulinga” organizētajos turnīros.

Vairāk informācija par otro turnīra kārtu sekos drīzumā “Dzintara boulings” mājaslapā – www.dzintaraboulings.lv un arī www.facebook.com sociālajā tīmeklī Dzintara boulinga kontā.

Pievieno komentāru

Kultūra