"Otrā elpa" dāvina Karostas bērniem pārsteigumu Ziemassvētkos 1

20. decembrī Karostas bērnu atbalsta biedrības Karostakids aprūpē esošie bērni nosvinēja liecības saņemšanu, dodoties uz Rīgu, lai noskatītos leļļu kameroperu "Prieka noslēpums" Kongresa namā. Šādu iespēju kopā 47 bērniem ar pāris pieaugušajiem sniedza labdarības veikals "Otrā elpa", uzdāvinot biļetes uz izrādi un nodrošinot ceļu. Atbalstu šai dāvanai sniedza arī tūrisma aģentūra "Ap Sauli".

Biedrības Karostakids aprūpē esošie bērni ir no maznodrošinātām ģimenēm, kuriem pašiem šāda iespēja nebūtu. Arī apskatīt galvaspilsētu Ziemssvētku rotājumos radīja bērnos īpašu svētku sajūtu. Karostakids vadītāja Tatjana Tarasova stāsta: "Tas bija fantastisks piedzīvojums bērniem! Diviem bērniem - Ksenijai un Maksimam 20. decembrī bija dzimšanas diena. Viņi teica, ka tā bija visslaimīgākā diena viņu mūžā!".
 
Vai prieka noslēpums tika atklāts? Jā, to radīt varam mēs paši, sniedzot prieku citiem! Saka Otrā Elpa un pasakās visiem cilvēkiem, kas atbalsta Otrās Elpas darbību ar saviem ziedojumiem un pircējiem, kas ļauj īstenot labos darbus.
 
Decembra mēnesī Otrā elpa atbalsta arī Liepājas Dzīvnieku patversmi, ziedojot tai 300 Ls suņu un kaķu barības un kaķu smilšu iegādei.
 
Arī 2013.gadā Otrā elpa. Pludmale ir gatava atbalstīt ieceres, kas ir vērstas uz sabiedrības labumu. Tādēļ aicina gan privātpersonas, gan nevalstiskās organizācijas – biedrības un nodibinājumus, pieteikties Pludmales stipendijai. Pludmales stipendija ir veids, kā labdarības veikals "Otrā elpa. Pludmale" atbalsta Liepājas un Kurzemes darboties gribošu cilvēku aktivitātes, ik mēnesi piešķirot vienreizēju stipendiju 300 Ls apmērā kādam no projektiem, kuru ar saviem balsojumiem izvēlas veikala apmeklētāji.

Atbalstāmās prioritātes – izglītība un garīgā attīstība, veselīgs dzīvesveids un ekoloģija, sociālā uzņēmējdarbība.

Šomēness pieteikties vēl var paspēt līdz 29. datumam (ieskaitot).

Pieteikumus Stipendijas projektu pieteikumu forma un nolikums pieejams: http://ej.uz/pludmalespieteikums.>

http://ej.uz/oepnolikums.>

Vairāk informāciju par stipendiju meklē mūsu mājaslapā www.otraelpa.lv, vai nāc pie mums uz veikalu – Liepājā, Graudu ielā 31/33.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

es priecājos

Paldies "Otrai elpai" par to, ka viņi ir Liepājā, ka viņi dara labus darbus un silda sirsniņas.
Lai jums gaiši un priecīgi Ziemassvētki un tik pat liels spars nākamajā gadā!

pirms 7 gadiem, 2012.12.23 20:13

Kultūra