Orientēšanās spēļu "Liepājas pēdas Latvijā" noslēgumā gaidāms Laura Reinika un MC orķestra koncerts

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 26. gadadienā, 4.maijā, ap pulksten 18, noslēdzoties orientēšanās spēlēm “Liepājas pēdas Latvijā”, Liepājas Olimpiskajā centra arēnā notiks bezmaksas svētku koncerts ar Laura Reinika un MC orķestra muzikāliem priekšnesumiem, informē LPPI "Kultūras pārvalde" attīstības projektu vadītāja Daira Bērtule.

4.maijā jau piekto reizi notiks orientēšanās spēles komandām „Liepājas pēdas Latvijā”. Spēļu finišā Liepājas Olimpiskajā centrā jau no pulksten 16 notiks radošās darbnīcas bērniem, PIKC “Liepājas Valsts tehnikuma” sarūpētās individuālās aktivitātes, kā arī Liepājas zemessardzes 44.bataljona prezentācijas un paraugdemonstrējumi. Apmeklētājus un spēļu dalībniekus priecēs atraktīvais pasākumu vadītājs Renārs Zeltiņš, uzstāsies Ivo Fomins ar grupu un DJ Raivis Ciekurzis.

Savukārt, spēļu noslēgumā, pēc rezultātu paziņošanas, ap pulksten 18 svētku koncertā klātesošos priecēs Lauris Reiniks ar MC orķestri. Uz svētku koncertu aicināts ikviens liepājnieks un pilsētas viesis.

Pievieno komentāru

Kultūra