Orientēšanās spēles "Liepājas pēdas Latvijā" pulcēs teju pusotru tūkstoti dalībnieku

Orientēšanās spēlēm “Liepājas pēdas Latvijā”, kas norisināsies jau sesto reizi Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas dienā, 4. maijā, pieteikušies 1403 dalībnieki 326 komandās. No tām 127 būs riteņbraucēju komandas, 119 – kājāmgājēju un 80 – autobraucēju.

Orientēšanās spēļu „Liepājas pēdas Latvijā” kontrolpunkti jau tradicionāli būs veidoti vietās, kurās pēdējo gadu laikā tapuši jauni objekti vai pakalpojumi, kurās iespējams saturīgi pavadīt brīvo laiku, kā arī uzzināt jaunus un interesantus faktus par Latviju un Liepāju gan vēsturiskajā, gan mūsdienu kontekstā, informē Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele.

Ņemot vērā iepriekšējo gadu pieredzi un lielo dalībnieku skaitu, šogad reģistrācija spēlēm un spēļu starts tiks rīkots J. Čakstes laukumā. Reģistrēties būs iespējams no plkst. 11:00, savukārt spēļu atklāšana plānota plkst. 12:00.

Pirmo reizi īpašs uzsvars tiks likts arī uz komandu noformējumu, organizējot krāšņu dalībnieku parādi. Katrai komandai, dodoties uz startu, būs iespēja sevi prezentēt citiem spēļu dalībniekiem, skatītājiem un žūrijas komisijai. Ņemot vērā, ka šogad paredzēta komandu parāde, dalībniekiem pirms starta būs jāsastājas kolonnās, detalizētu informāciju komandu kapteiņi saņems e-pastā. Šogad kontrolpunktu skaits no deviņiem kontrolpunktiem samazināts uz septiņiem, lai varētu pagarināt starta laiku un dot iespēju komandām vairāk akcentēt savu vizuālo noformējumu, kā arī izzināt kontrolpunktus labāk, dodoties iekštelpās un iegūstot par tiem vairāk informācijas.

Spēļu finišs kā ierasts būs Liepājas Olimpiskajā centrā. No plkst. 16:00 līdz 16:30 paredzēta komandu ierašanās spēļu finišā, savukārt no plkst. 15:30 līdz 18:30 spēļu noslēguma pasākums Liepājas Olimpiskā centra Arēnā (atpūta un spēku atgūšana, svētku koncerts, apbalvošana).

Svētku koncertā uzstāsies repere Viņa, jaunais un talantīgais DJ Subphobia un ekstrēmo velo šova komanda Greentrials. Uz svētku koncertu aicināts ikviens interesents, ne tikai spēļu dalībnieki.

Pērn orientēšanās spēlēs „Liepājas pēdas Latvijā” kopā piedalījās 1307 dalībnieki 302 komandās.

Pievieno komentāru

Kultūra