Notiks radošā darbnīca "Nemet ārā, salabo!"

29. maijā plkst. 16.00 Liepājā, labdarības veikala „Otrā elpa. Pludmale” telpās, sociālās kampaņas „Nav atkritumu – ir jaunas iespējas!” ietvaros notiks radošā darbnīca „Nemet ārā, SALABO!”. Kampaņu organizē biedrība „homo ecos:” sadarbībā ar „Otrā elpa. Pludmale”, „Radi Vidi Pats”, „Velo kultūras centru” un “Reklāmas ateljē”.

Radošās darbnīcas laikā knifiņus, ko ik viens no mums var lietot sadzīvē, rādīs dažādi Liepājas meistari. Piedalīties aicināts ir ikviens – dalība pasākumā ir bez maksas.

„Nemet ārā, SALABO!” ir viens no pieciem pasākumiem, kas maija pēdējā nedēļā, sadarbībā ar vairākām nevalstiskajām organizācijām, uzņēmumiem un pašvaldībām, norisināsies visā Latvijā.

Katrs no pasākumiem atbilst citai „zero waste” jeb „bez atkritumiem” tēmai, kopā aptverot piecas: samazini, lieto vēlreiz, šķiro pārstrādei, salabo un pārveido.

Kampaņas „Nav atkritumu – ir jaunas iespējas!” vēstījums ir vienkāršs: mainot savus ikdienas ieradumus – labojot, pārveidojot, šķirojot, lai pārstrādātu, un lietojot vēlreiz – ikviens iedzīvotājs spēj būtiski samazināt poligonā nonākošo atkritumu daudzumu.


Pasākumu programma

28. maijs plkst.18.00 Rīgā, VEF Mākslas centrā „Totaldobže”, sadarbībā ar „PechaKucha” vol.22 UPCYCLING (PĀRVEIDO)

29. maijs plkst. 16.00 Liepājā, labdarības veikala „Otrā elpa. Pludmale” telpās, Graudu ielā 31/33 sadarbībā ar „Otra elpa”, „Radi Vidi Pats”, „Velo kultūras centru” un “Reklāmas ateljē” - radošā darbnīca „Nemet ārā, SALABO!”

30. maijs plkst. 16.00 Jelgavā, kafejnīcas „Silva” āra terasē, sadarbībā ar Zemgales NVO centru un LLU -  radošā darbnīca „Nemet ārā, LIETO VĒLREIZ!”

31. maijs plkst. 16.00 Valmierā, laukumā pie Valmieras kultūras centra, sadarbībā ar Ziemeļvidzemes atkritumu apsaimniekošanas organizāciju - radošā darbnīca ŠĶIRO PĀRSTRĀDEI!

1. jūnijs plkst.16.00 Rēzeknē, Kultūras un atpūtas parkā, sadarbībā ar Rēzeknes pilsētas domi - radošā darbnīca MULTEŅU KULTENIS (SAMAZINI).

Pievieno komentāru

Kultūra