Notiks profesora Ģinguļa grāmatas atklāšana

8. maijā plkst.14 izdevniecības "Zvaigne ABC" grāmatnīcā, Ganību ielā 53/55, notiks profesora Edvīna Ģinguļa pēdējās grāmatas "489 spici atjautības un pacietības uzdevumi matemātikā" atklāšana. Grāmatas atklāšanas svētkos aicināts ikviens interesents iepazīties ar grāmatu un izmēģināt spēkus atjautības un pacietības uzdevumu risināšanā, informē Liepājas Universitātes sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Milberga.

Grāmatā "489 spici atjautības un pacietības uzdevumi matemātikā" apkopotie uzdevumi domāti bērnu loģiskās domāšanas un spriešanas spēju attīstībai visās vecuma grupās. Uzdevumi paredzēti gan risināšanai kopā ar vecākiem vai matemātikas skolotāju, gan arī patstāvīgai risināšanai. Autors grāmatas priekšvārdā norāda, ka katrs var atrast savu risināšanas metodi. Atrisinājuma pārbaudei visiem uzdevumiem dotas atbildes, daudziem uzdevumiem atrisinājumi vai īsi metodiski norādījumi.

Edvīns Ģingulis bija Liepājas Universitātes profesors. Lai arī profesors vairs nav starp mums, par viņu atgādina gan sarakstītie mācību līdzekļi un metodiskie materiāli studentiem, gan grāmatas skolēniem un skolotājiem. Edvīns Ģingulis savā mūžā ir publicējis vairāk nekā 150 dažāda rakstura darbus.

Pievieno komentāru

Kultūra