Notiks pirmā Gulbju dīķa muzikālā pēcpusdiena

11. jūnija pēcpusdienā pulksten 16 visi aicināti uz pirmo šīs vasaras Gulbju dīķa muzikālo pēcpusdienu. Uzstāsies Multinacionālā kultūras centra “Unisons” ansamblis “Jarilo”. Savukārt, svētdien Liepājas Jūrmalas parka bērnu laukumā notiks vasaras bērnu rīts kopā ar Liepājas ceļojošo leļļu teātri „Maska”.

Gulbju dīķa muzikālo programmu atklās Multinacionālā kultūras centra „Unisons” ansamblis „Jarilo”. Ansamblis  piedāvās koncerta programmu “Maruseņka”. Koncertā izdziedās dažādu valstu tautasdziesmas un apmeklētājus aicinās uz dejām un rotaļām, informē LPPI "Kultūras pārvalde" attīstības projektu vadītāja Daira Bērtule.

Multinacionālais kultūras centrs „Unisons” Liepājā aktīvi darbojas kopš 2004. gada. Tas dibināts ar mērķi saglabāt un attīstīt dažādu tautu literatūru, valodu, mūziku, toleranti apvienot pilsētas iedzīvotājus neatkarīgi no tautības un vienlaikus nezaudēt krievu etnogrāfiskās tradīcijas Liepājas daudznacionālās kultūras kontekstā.

Jau desmit gadus centrā „Unisons” darbojas ansamblis „Jarilo”. Savas pastāvēšanas laikā ansamblis piedalījies Vispārējos latviešu Dziesmu un Deju svētkos, starptautiskos folkloras festivālos Latvijā, Lietuvā un Krievijā, parādot sevi kā vienu no labākajiem folkloras ansambļiem.

Arī turpmāk ik sestdienu pulksten 16 uz muzikāliem sniegumiem pie Gulbju dīķa aicinās ukraiņu, lietuviešu, poļu, krievu un vācu nacionālo biedrību kultūras un folkloras kolektīvi, kā arī liepājnieku muzikālās apvienības.

Tostarp svētdien mazie liepājnieki aicināti baudīt muzikālu izrādi „Šņāpuļa piedzīvojumi”, kur Liepājas ceļojošais leļļu teātris “Maska” stāstīs par vientuļu kāpuriņu un viņa centieniem atrast draugus.

Visās jūnija svētdienās jautrību ar leļļu teātra izrādēm, rotaļām, dziesmām un citām izdarībām uzturēs Liepājas ceļojošais leļļu teātris „Maska”, savukārt jūlija svētdienās  Liepājas Leļļu teātris un augustā cirka mākslinieku prasmes mācīs Liepājas cirks „Beztemata”.

Gulbju dīķa muzikālās pēcpusdienas un vasaras bērnu rītus piedāvā Liepājas Kultūras pārvalde un tās ir bezmaksas.

Pievieno komentāru

Kultūra