Notiks pasākums "Lauku sēta pilsētā" tirdziņā

Sestdien, 17.martā, Skuju ielā 5/7 – "Lauku sēta pilsētā" tirdziņā no plkst.12 – 16 norisināsies ne tikai iknedēļas zemnieku tirdziņš, bet arī Sarkanā Krusta rīkotais pasākums, uz kuru ir aicināti visi liepājnieki un pilsētas viesi, informē organizatori.

Zemnieku tirdziņā visiem būs iespēja baudīt mūziku, piedalīties darbnīcās un spēlēs, kā arī par brīvu baudīt uz lauku virtuves gatavotas siltas pusdienas. Lauku virtuvi Sarkanā Krusta Liepājas komitejai uzdāvināja Darmštates Sarkanais Krusts, kuram ir cieša sadarbība ar Sarkanā Krusta Liepājas komiteju. Tāpēc Liepājas dzimšanas dienai par godu LSK LK steidz liepājniekiem atrādīt un iemēģināt jauno guvumu. Darmštate ir arī Liepājas sadraudzības pilsēta.

Lai apmeklētājiem veicinātu apetīti, Sarkanā Krusta Liepājas komiteja aicina pirms pasākuma Skuju ielā apmeklēt komandās pasākumu "Skrējiens pēc citrona". Atgādinām, ka piedalīties var komandas 4-7 cilvēku sastāvā. Savu komandu reģistrēt var iepriekš pa tālruni: 28612877 vai pasākuma dienā plkst.9.30 pie Liepājas Universitātes. Dalība pasākumā ir bez maksas. Skuju ielā paredzēta arī visu komandu apbalvošana, kur katra komanda saņems nomināciju un balvu.

Pasākumu rīko Latvijas Sarkanā Krusta Liepājas komitejas projekta vadītāja Līga Jaunzema ar jauniešiem.

Pievieno komentāru

Kultūra