Notiks Liepājas amatieru boulinga čempionāta ceturtais posms

Otrdien, 5. jūnijā, pulksten 18 Liepājas izklaides un atpūtas centrā "Dzintara Boulings" norisināsies Liepājas amatieru boulinga čempionāta 4. posms. Tas nozīmē, ka puse no aizraujošā čempionāta jau būs aizvadīta, jo kopumā 2018. gada sezonā tiks aizvadīti 8 posmi ar noslēgumu decembrī, informē "Dzintara Boulinga" pārstāvis Mārketinga un reklāmas jautājumos Kristaps Ruicēns.

Iepriekšējais 3. posms pulcēja 17 dalībniekus. Kā jau to varēja paredzēt, kā allaž turnīrs bija saspringts un aizraujošs, jo arī šajā turnīrā rezultātu ziņā sīva konkurence par vietu labāko astoņniekā notika starp 13 dalībniekiem. Pēc pamat sacensībām izkristalizējās fināla astoņnieks. Fināla pirmā spēle tika aizvadīta ar visai viduvējiem rezultātiem, vienīgi Juris Kibaļčičs un Edmunds Milašus pirmajā spēlē sakrāja attiecīgi 185 un 195 punktus. J. Kibaļčičs finālu turpināja stabili un pēdējās divās spēlēs uzmeta attiecīgi 210 un 173, kas viņam kopsummā deva 568 punktus un ar to pietika, lai uzvarētu 3. posmā. Pārējiem dalībniekiem gāja kā pa viļņiem un nevarēja paredzēt, kuri spēlētāji iegūs atlikušās godalgas. Taču pēdējā fināla spēlē pamatīgu finiša spurtu veica vēl divi pieredzējuši Liepājas boulinga turnīra dalībnieki. Pēc vairāku gadu pārtraukuma beidzot turnīrā atkal piedalījās Leo Urbāns, kurš trešajā spēlē uzstādīja rezultātu 216 un finišēja 2. pozīcijā ar kopsummu 543. Savukārt Kristaps Ruicēns trešajā spēlē guva 209 punktus un noslēdza goda pjedestālu ar 537 punktiem.

Čempionāta 4. posms būs pēdējais turnīrs pirms vasaras pauzes, kas ilgs divus mēnešus. Pēc tam Liepājas boulinga čempionāts atsāksies septembrī. Liepājas boulinga čempionātu rīko izklaides un atpūtas centrs „Dzintara Boulings” sadarbībā ar Liepājas sporta pārvaldi. 4. posma veicināšanas balvas piedāvā Cinamon Balle, Blue Shock Race, Windcut Barber Shop un Dzintara boulinga picērija „Pica Tev”. Reģistrēšanās čempionāta posmam 5. jūnijā klātienē no pulksten 17:30. Dalības maksa 10,50EUR.

Liepājas amatieru boulinga čempionāta 2018 kopvērtējums (ieskaites punkti)
1. Juris Kibaļčičs - 21 punkts
2. Konstantīns Solovjovs - 19
3. Pāvels Goroškovs - 19
4. Edmunds Milašus - 14
5. Kristaps Ruicēns - 12
6. Jānis Treimanis - 9

Pievieno komentāru

Kultūra