Notiks jau trešais posms Liepājas amatiera boulinga čempionātā

Otrdien, 8. maijā, pulksten 18 notiks “Liepājas pilsētas amatieru boulinga čempionāts 2018” 3. posms. Ikviens interesents ir aicināts piedalīties sacensībām, kurš līdz šim vēl nav pievienojušies dalībnieku rindām.

3. posmā ir aicināti piedalīties ne tikai iepriekšējo posmu dalībnieki, bet arī liepājnieki un Liepājas viesi, kuri vēlas izmēģināt savas prasmes šajā sporta veidā pirmo reizi, lai izbaudītu boulinga spēles garšu un aktīvi atpūstos pēc garās darba dienas.

Amatieru boulinga čempionāts būs astoņos posmos no kuriem divi jau ir aizvadīti. 8. maijā no plkst.17:50 līdz plkst. 22:00 norisināsies 3. čempionāta posms, sacensības notiks atpūtas un izklaides centrā “Dzintara boulngs”, Peldu ielā 66.

Līdz 7. maijam var pieteikt savu dalību šim boulinga čempionāta posmam, aizpildot pieteikšanās anketu “Dzintara boulings” mājas lapā www.dzintaraboulings.lv vai zvanot pa tālruni 26669440.

Sacensībās var piedalīties ikviens interesents un boulinga spēles cienītājs, kurš ir vismaz 18 gadus vecs, un vēlas parādīt savus spēkus, kā arī precizitāti boulinga spēlē.

Tā pat kā iepriekšējos posmos boulinga čempionāta 3. posms norisināsies divās kārtās. 1. kārtā piedalīsies visi dalībnieki izspēlējot 6. spēles. Savukārt 1. kārtas kopvērtējumā 8 labākie spēlētāji sacentīsies finālā, izspēlējot 3 spēles, lai cīnītos par uzvaru un ieskaites punktiem.

Čempionāta sacensību datumi:
3.posms  -  8. maijā;
4.posms  -  5. jūnijā;
5.posms  -  11. septembrī;
6.posms  -  9. oktobrī;
7.posms  -  13. novembrī;
 Fināla posms 2018.gada 4. decembrī.

Liepājas pilsētas amatieru boulinga čempionātu organizē izklaides un atpūtas cents “Dzintara boulings” sadarbībā ar Liepājas pilsētas domes sporta pārvaldi.


Pievieno komentāru

Kultūra