Noskaidro festivāla "Return to Surface 2011" dalībniekus

Kļuvušas zināmas tās grupas, kas 5. augustā Liepājas klubā "Fontaine Palace" spēlēs jauno grupu festivālā "Return to Surface 2011".

Šogad festivālā spēlēs astoņas grupas, informē "Return to Surface" organizators Arturs Davids. Viņš norāda, ka festivālam arī šogad bijusi liela grupu atlase, no 27 pieteikumiem organizatori izvēlējušies astoņas apvienības, kurām būs lieliska iespēja kāpt uz lielās skatuves.

"Lai arī festivāls ir caurvīts ar jauno grupu priekšnesumiem, tas nenozīmē, ka mūzika būs nebaudāma, ka nebūs ko redzēt un pie kā pakustināt savus gurnus. Jauno grupu līmenis aug kā sēnes pēc lietus, un tas ir ļoti labi," stāsta A. Dāvids.

Šogad festivāla tālākie viesi būs "pop-rock" grupa "Seven Lies" no Valkas, kas jau paspējusi izcīnīt labākās grupas titulu Lietuvas festivālā "Injection of a Live Sound”, kas notika Šauļos.

Vēl piedalīsies "punk" grupa "The Golden Rivet" no Siguldas, kuras dalībnieku vidējais vecums nepārsniedz 14 gadus. Spēlēs arī Liepājas rokgrupa "Deimoss", kas jau iepriekš paspējusi piedalīties dažādos grupu konkursos.

Organizatori izvēlējušies arī Rīgas grupu "Ca'Mel", kas eksperimentē ar rokmūzikas skanējumu. Piedalīsies arī Rīgas grupa "Karmafree", kas šomēnes jau uzvarēja Liepājas pludmales bāra "Red Sun Buffet" konkursa "Open Stage 2" pirmajā kārtā. Grupa spēlē pašu izstrādātajā mūzikas žanrā "positive".

Uz skatuves kāps arī Rīgas "Indie" grupa "Dude Knows" un vēl viena galvaspilsētas apvienība "Dinky Dust", kas izpildīs "Rock&Roll" un hārdroka žanra dziesmas. Protams, spēlēs arī šī festivāla krustvecāki, Liepājas "nu-metal" grupa "Return of Surface", solot gan zināmus skaņdarbus, gan jaunas dziesmas.

""Return to Surface” ideja ir dot iespēju jaunajām grupām sevi parādīt un spēlēt uz lielās skatuves, labas aparatūras un lieliskai publikai, kura spēs novērtēt un izbaudīt mūziķu sniegumu, kurš ļoti bieži nav ne par matu sliktāks par jau atzītu mūziķu performancēm," piebilst A. Dāvids.

Festivāls 5. augustā Liepājas klubā "Fontaine Palace" sāksies pulksten 22. Klubs būs atvērts jau no pulksten 21. Ieeja - divi lati.

Pievieno komentāru

Kultūra