Nedēļas nogalē "Fontaine palace" – internacionāls roks

Šo sestdien uz Liepājas kluba “Fontaine Palace” skatuves kāps viena amerikāņu un divas somu un rokgrupas.

Pirmo reizi Latvijā viesosies apvienība “ANTENNA” no ASV. Grupa spēlē Amerikai raksturīgu roku ar pop un psihedēlijas ievirzi. Kompozīcijas ir burtiski pārpildītas ar Kalifornijas sauli un šīs karstās jūnija dienas šķiet ir īstais laiks, lai izbaudītu viņu performanci.

Somu grupa “THROW AWAY HEROES”  Fontaine Palace ir spēlējusi jau iepriekš, šoreiz tā ierodas prezentēt savu 3 albumu. Grupas mūzika ir labākajās hārdroka tradīcijās ieturēts rokenrols, kaut kas starp AC/ DC un 60-to, 70-to gadu stila pionieriem.

Arī apvienība “DANNY LIPS” savā 5 gadu pastāvēšanas laikā ir jau pabijuši Liepājā. Tagad atgriežas, lai priecētu alternatīvā roka piekritējus, grupas dziesmas noteikti patiks  “Queens of the stone age” faniem.

Bet jau šovakar, 10.jūnijā “Fontaine Palace” uzstāsies trīs grupas, kuras darbojas Ņujorkas nēatkarīgā mūzikas ierakstu kompānijas “Sliptrick Records” paspārnē.
 
Tās ir: hardroka apvienība “Confes”no Stokholmas, “Scarlet Violet” hārdroka/ metala grupa no Milānas, Itālijā, un vēl viena zviedru metal grupa “Thyreos”.

Mūziķi sevi raksturo kā 100% koncertgrupas un sola, ka publikai garaicīgi nebūs nemaz!

Koncertu sākums ap 23:00, ieeja no 22.00 biļetes cena 1 lats un 50 santīmi.

Pievieno komentāru

Kultūra