Nedēļas nogalē aicina uz Leļļu teātri

Sestdien, 21. janvārī, pulksten 12 Liepājas Leļļu teātrī tiks demonstrēta izrāde "Ledus pele". Lugai par pamatu ir ņemts, jau otrais pēc kārtas, Katarīnas Šternas autordarbs.

Kaķēnu draiskošanos, Rūķa izdarības un Pelītes luncināšanos ir izrādē iedzīvinājusi horeogrāfe Aina Apene, muzikālo atbalstu saņemot no ilggadējā teātra dziesmu un mūzikas autora Edgara Silacērpa. Toties īstu ziemas burvību, uz Leļļu teātra skatuves spējuši uzburt scenogrāfi Zigrīda Atāle un Varis Siliņš. Aktieri Lita Belte un Dainis Laugalis ietērpti leļļiniekiem neraksturīgos, stilistiski ļoti interesantos kostīmos. Aktrises Signes Apses apaļīgais Rūķis spēj uzburt ne vienu vien brīnumu, pat atdzīvinot Daces Doroškevicas atveidoto iesalušo Pelīti.

Savukārt svētdien, 22. janvārī, pulksten 12 Liepājas Leļļu teātris visus mīļi gaida uz ģimenes rītu - izrādi "Ziemas siers". Stāsta un lugas autore, kā arī leļļu skulptore ir radio SWH Liepājas nodaļas ziņu redaktore Katarīna Šterna, mūziku komponējis labi zināmo multfilmu seriāla "Avārijas brigāde’" animators Māris Putniņš. Izrādi iestudējis Leļļu teātra direktors Rihards Belte.

Iestudējums ir stāsts par pelēnu Plēci, kurš pirmssvētku vakarā nolemj doties pasaulē, lai palīdzētu savai izsalkušajai ģimenei. Ceļā sākas dažādi pamācoši notikumi, bet viss, kā jau pasakās, beidzas labi.

Pēc izrādes iesim rotaļās, dziedāsim, dejosim un sveiksim iepriekšējās nedēļas jubilārus.

Pievieno komentāru

Kultūra