Mūzikas un mākslas festivāla "Bildes 2011" koncerti

No 16. līdz 29. oktobrim Rīgā notiks mūzikas un mākslas festivāla "Bildes 2011" koncerti.

Lielajā Ģildē
16.oktobrī plkst.17:00 FOLKKONCERTS

Anta Eņģele • Arnis Miltiņš • Uldis Ozols • Agita Kaužēna • Uldis Kākulis • Ieva Akuratere • Brāļi Ziemeļi • Sandra Bula – Ziemele • Gatis Zotovs • Jana Čakste • Jānis Jansons • Helēna Kozlova • Igors Siliņš • Imants Daksis • Ēriks Loks • Diāna Sus • Aleksandrs Kazakovs • Igeta Gaiķe un Māris Muktupāvels • Varis Vētra • Eduards Cauna • Haralds Sīmanis • Lauris un Egons Valteri • Egons Pičners • Elīna Līce – Štrausa • Andris Mucenieks • Kaspars Dimiters u.c.

17.oktobrī plkst.19:00 JAUNO DZIESMINIEKU autorvakars
Māra Upmane – Holšteina • Anete Kozlovska • El Mars • Alise Joste • Kārlis Kazāks • Ansis Klintsons • Laura Lō • Mikus Straume • Momend • Goran Gora • Andis Grīva u.c.

18.oktobrī plkst.19:00 BLŪZA koncerts
Bite`s Blues Band • Niks Matvejevs un Mārtiņš Brauns • Dogs & Catfish • Ainars Pūpols & Л Blues • Lorete Medne & D11 Blues Band • Vita Balčunaite un Māris Lasmanis • The Blues Gang • projekts LATVIEŠU BLŪZI – Vjačeslavs Mitrohins, Aivars Hermanis, Vilnis Krieviņš, Eduards Glotovs • Ginta Žilinska Boogie Voogie Trio • Fortress • Čehols • STRONG MINT u.c.

Rīgas Kongresu namā
27.oktobrī plkst.19:00 JAUNO grupu un „BILŽU” VETERĀNU kopprojekti

The Afternoon & Marka (DFE) • Akmeņi & Guntis Veits • Ar Basām Kājām & Marts Kristiāns Kalniņš • BILDE & Liene Šomase • Blacksmith & Ieva Akuratere • CanZone & Kaža • Galaxy Bosons & Gustavo • Gella & Jānis Rībens • H.E.D.A.K.E & Guntars Mucenieks • The Highway & Lauris Valters • Kailā Patiesība & Rolands Ūdris • Karmafree & OZOLS • Mad Dry & Jānis Stībelis • Mākoņstūmēji & Zigfrīds Muktupāvels • Miglas Asni & Juris Kaukulis • The Next Ones & Artis Dvarionas • Silvestrs Streičs un T-Band & Māris Grigalis un Normunds Rutulis • STRONG MINT & Gundars Rullis • Varavīksnes stallis & Fredis • WILDBORN & Normunds Pauniņš

28.oktobrī plkst.19:00 „BILDĒS” sevi jau pieteikušās, NE TIK JAUNĀS grupas
Laikā pirms... • Da`Ba • Tumors • Gapoljeri • Pieneņu vīns • Jānis Lemežis un grupa • Camillas • Relicseed • Disko drostaliņas • Mango • Stardust • Livido • Symbolic • Catus Catus • Suņa stunda • WakeNC • Black Apple Market • The Factor u.c.

29.oktobrī plkst.13:00 koncerts BĒRNIEM
Dzeguzīte • Jūras akmentiņi • Rīgas akmentiņi • Vējā • Podziņas • Jūras zaķi • Tev un man • Ziemeļu ģimene • Knīpas un knauķi • Ildzēni • Kaukuļu ģimene • Tu un es • Zemīšu ģimene • Nils Īle un SAFARA • Žils un Muravejs ar bērniem u.c.

29.oktobrī plkst.19:00 „BILŽU” VETERĀNU koncerts
Keksi • Pete Anderson & Swamp Shakers • Otra Puse • Rīgas Viļņi • Harijs Zariņš & Colt • Varis Vētra • Gunārs Meijers • Igor Novikoff & Band • UFO • Aija Vītoliņa un Karīna Tatarinova • AGM trio • Dzidriņas megasistēma • Linga • Zane Dombrovska & Xylem TRIO • Hameleoni • Pērkons • Laimis Rācenājs • muzikālā apvienība Neaizmirstulītes • Huskvarn • Apvienotais BILŽU BRĀĻU orķestris u.c.

Koncertu programmas vēl tiks papildinātas!

Koncertu programmās iespējamas izmaiņas, tās skatīt www.bildes.lv!

Koncertu biļetes – www.bilesuparadize.lv un „Biļešu paradīzes” kasēs.

Pievieno komentāru

Kultūra